BRITAX RÖMER Baby Safe Flex iSense

Neohodnotené
 
Akcia Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 16
 
Autosedačka Baby-Safe iSense predstavuje najchytrejšie riešenie pre vaše komfortné a bezpečné cestovanie 
Pre deti od narodenie do 15 mesiacov

ZÍSKAJTE NAVIAC 2% ZĽAVU. Vložte zľavový kupón v tvare: BRITAX2% v nákupnom košíku a k registračnej zľave 5 %, vám pribudne zľava 2 %.
 
Bežná cena Viac informácií v tabuľke variantov
Ušetríte 108,10 € (–28 %)
od 209,90 €
Značka Britax Römer
Kategória Autosedačky i-Size
Zvoľte variant
BRITAX RÖMER Baby Safe Flex iSense Kód tovaru BRR022704_NORDIC_GREY Varianta: NORDIC GREY 375 € 266,90 €
   
BRITAX RÖMER Baby Safe Flex iSense Kód tovaru BRR022704_INDIGO_BLUE Varianta: Indigo Blue 295 € 209,90 €
   
BRITAX RÖMER Baby Safe Flex iSense Kód tovaru BRR022704_MIDNIGHT_GREY Varianta: Midnight Grey 295 € 209,90 €
   
BRITAX RÖMER Baby Safe Flex iSense Kód tovaru BRR022704_SPACE_BLACK Varianta: Space Black 295 € 209,90 €
   
BRITAX RÖMER Baby Safe Flex iSense Kód tovaru BRR022704_FOSSIL GREY Varianta: Fossil Grey 349,90 € 255 €
   
 

Modulárny systém iSense = ostrovček bezpečia pre vašich najmenších

Autosedačka Baby-Safe iSense spĺňa bezpečnostnú normu i-Size a môžete ju používať pre deti od narodenia do 15 mesiacov. Systém iSense ponúka hneď niekoľko pokrokových vlastností. Jednou z nich je kompatibilita vajíčka s podvozkami takmer všetkých dostupných kočíkov. A ďalej je to otáčanie o 180° v kombinácii s polohovaním. Pričom kombinácia otáčania vajíčka a polohovania je absolútne unikátna. V neposlednom rade sa rad iSense pýši prevratnou novinkou, ktorou je sústava inteligentných svetielok pre zvýšenie vášho komfortu a bezpečnosti.

Pre spokojné a zdravé dieťatko

Autosedačku Baby-Safe iSense v aute zaistíte buď bezpečnostnými pásmi vozidla alebo ideálne pomocou základne Flex base iSense. Tá, vďaka povinnosti voziť deti do 15 mesiacov v protismere, obsahuje poistku, ktorá umožňuje vajíčko otáčať iba o 180°, a to do nástupnej polohy a späť. Základňa vám ďalej umožní ľahké naklápanie sedačky do 6 rôznych polôh, vrátane polohy v ľahu. Zabránite tým padaniu hlavičky dieťaťa pri nevhodnom sklone sedadla v niektorých autách. Pričom táto kombinácia otáčania a polohovania je pri vajíčku absolútne unikátna.

V autosedačke Baby-Safe iSense dieťatku zaistíte nielen maximálnu bezpečnosť, ale aj útulné a komfortné prostredie. Jej patentovaný mechanizmus umožňuje upravovať ergonomickú polohu podľa výšky dieťaťa. Čo podporí jeho zdravý vývoj. S tým, ako dieťa rastie, priestor v sedačke mu zväčšujete aj nastavením opierky hlavy. A v neposlednom rade, k pohodlnému posedeniu prispeje tiež mäkko čalúnená novorodenecká vložka a prémiové poťahy z mäkšej tkaniny, ako to bolo skôr.

Inteligentné riešenia pre bezpečné a komfortné cestovanie

Mamičky na cestách často využívajú auto v kombinácii s kočíkom. Preto je dobrá správa, že vajíčko Baby Safe iSense sa dá pomocou adaptérov nacvaknúť na takmer všetky typy podvozkov. Rodičom to umožní nevídanú slobodu vo výbere.

Pohybovať sa s kočíkom – vajíčkom v cestnej premávke, obzvlášť v sťažených svetelných podmienkach, býva často nebezpečné. Preto je Baby Safe iSense vybavená sústavou inteligentných LED svetielok. Dvojica tohto bezpečnostného a inštalačného osvetlenia sa automaticky aktivuje, pokiaľ sa s prenosnou detskou sedačkou pohybujete v tmavom prostredí. Na prechádzke, na výlete či na parkovisku sa vďaka nemu môžete aj večer, v šere a v tme, premiestňovať bez obáv.

Funguje to tak, že po vybratí sedačky zo základne sa spodná dvojica svetielok automaticky rozsvieti a zostáva rozsvietená aj po nacvaknutí na podvozok kočíka. To vám zaistí, že už z diaľky budete dobre vidieť a tiež uvidíte na cestu. Až sa s vajíčkom dostane na osvetlené miesto, svetielka na sedačke automaticky zhasnú. Slúži to aj ako spoľahlivý indikátor bezpečného pripevnenia vajíčka do základne, pretože v tom momente svetielka automaticky zhasnú. Výrazné LED osvetlenie vás navyše nebude rušiť pri riadení.

Potom je tu ďalšia dvojica svetielok, ktorá má inú funkciu. Teplé, tlmené svetielka vnútri sedačky vám zaistia, že vždy budete vidieť, čo vaše bábätko práve robí. Svetielka vám v šere auta pomôžu aj s ľahším pripútaním dieťaťa. Majú nastaviteľný automat, kedy sa svetielka rozsvietia, vy dieťa do sedačky pripútate a svetlá po minúte samé zhasnú.

Horné aj spodné osvetlenie sa dá ovládať tiež manuálne, a to z akejkoľvek strany. Svetielka môžete dlhým stlačením vypínať, zapínať a v 3 stupňoch nastavovať ich intenzitu. Pri horných svetielkach je to od najviac tlmeného po najvýraznejšie svietenie. Pri spodných svetlách naopak. Súčasťou balenia je aj 2-metrový USB kábel, ktorým sa svetielka nabíjajú zhruba 4 hodiny. Nabité potom pri plnom svietení vydržia cca 18 hodín. Inovatívny systém iSense vám tak prináša väčší komfort a nové možnosti pohybu.

Prednosti autosedačky Baby Safe iSense v kocke

•  Inteligentný systém pre maximálnu bezpečnosť detí od 0 do 15 mesiacov/80 cm
•  Spĺňa bezpečnostnú i-Size normu
•  Patentovaná ergonomická poloha v ľahu
•  Kompatibilita so všetkými kočíkmi s prichytením Maxi-Cosi
•  Sústava inteligentných svetielok pre nadštandardnú bezpečnosť a komfort
•  Svetlá reagujú na tmu a pohyb a dajú sa aj manuálne ovládať
•  3-stupňové ovládanie intenzity osvetlenia
•  Horné – tlmené svetielka pre dohľad nad dieťaťom a detské činnosti
•  Spodné – LED svetielka majú bezpečnostnú funkciu
•  Baby-safe iSense je schválená pre leteckú prevádzku
•  Poťahy sa dajú ľahko zložiť a vyprať pri 30 °C
•  Súčasťou balenia je 2-metrový nabíjací USB kábel
•  Nabíjanie trvá asi 4 hodiny a pri plnom svietení vydrží cca 18 hodín
•  Vyrobené v Nemecku

 

Britax Römer chráni vaše deti a planétu. Hlavným materiálom použitým na poťahy nových autosedačiek z EKO kolekcií Atlantic Green a Fossil Grey je recyklovaný polyester, ktorý je 100 % vyrobený z recyklovaných PET fliaš. Udržateľné materiály sa používajú aj pri výplniach sedadiel.
 
Udržateľnosť je jednou z hlavných hodnôt spoločnosti Britax Römer na rok 2022. Preto na balenie autosedačiek používa kartóny vyrobené zo zodpovedne získaného recyklovaného materiálu a udržateľné vrecká na rastlinnej báze.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: