BRITAX RÖMER Autosedačka Baby-Safe Core + Flex Base 5Z

Neohodnotené
 
Akcia Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 29
 

S autosedačkou BABY-SAFE CORE a základňou FLEX BASE 5Z ste pripravení na pohodlné bezpečie na cestách pre vašich najmenších. Základňu potom použite aj na pokračovaciu autosedačku. Autosedačka je určená pre deti od narodenia do 83 cm (cca 15 mesiacov) a základňa od narodenia do 4 rokov.

Bežná cena 504 €
Ušetríte 55 € (–10 %)
449 €
Značka Britax Römer
Kategória Detské autosedačky
Zvoľte variant
BRITAX RÖMER Autosedačka Baby-Safe Core + Flex Base 5Z - Frost Grey Kód tovaru BRR023008_FROST GREY Varianta: FROST GREY 504 € 449 €
   
BRITAX RÖMER Autosedačka Baby-Safe Core + Flex Base 5Z - Midnight Grey Kód tovaru BRR023008_MIDNIGHT GREY Varianta: Midnight Grey 504 € 449 €
   
BRITAX RÖMER Autosedačka Baby-Safe Core + Flex Base 5Z - Space Black Kód tovaru BRR023008_SPACE BLACK Varianta: Space Black 504 € 449 €
   
 

BRITAX RÖMER Autosedačka Baby-Safe Core + Flex Base 5Z

Bezpečnosť snúbiaca sa s komfortom
Zabudnite na kompromisy medzi pohodlím a bezpečnosťou s vysoko flexibilnou autosedačkou BABY SAFE CORE od Britax Römer , ktorá je navrhnutá pre optimálnu ochranu a komfort vášho dieťaťa od narodenia až do dĺžky 83 cm, čo je cca 15 mesiacov. Jej adaptívny dizajn zaistí, že sa prispôsobuje rastu vášho dieťaťa .

Mimoriadne ľahká detská autosedačka pre ľahké nosenie
S výnimočne ľahkou hmotnosťou 3,9 kg je BABY SAFE CORE jednou z najľahších detských autosedačiek na trhu . To umožňuje ľahkú manipuláciu a prenositeľnosť, čo znamená menej záťaže pre vaše ruky a viac pohodlia na cestách. Mäkké polstrovanie sa postará o pohodlie pri každej ceste. Opierka hlavy aj vložka pre novorodencov sú navrhnuté tak, aby dieťaťu poskytli pohodlnú a prirodzenú polohu pre spánok a odpočinok. Opierka hlavy je jemne polstrovaná a ľahko nastaviteľná do 10 polôh pre maximálne pohodlie a bezpečie. Popruhy sú ľahko nastaviteľné a umožňujú rýchle a jednoduché zapínanie bez toho, aby ste pritom museli rušiť spiace dieťa.

FLEX BASE 5Z

Komfort zaistený
Bezpečne sprevádza vaše dieťa na cestách od narodenia až do 4 rokov . Autosedačky je možné z bázy ľahko vybrať aj nainštalovať jediným kliknutím. Ľahko prístupné uvoľňovacie tlačidlo vám umožní bez námahy zdvihnúť prenosnú detskú autosedačku na rukoväti. Nastaviteľná odrazová lišta navyše poskytne ďalší priestor pre nohy pri orientácii proti smeru jazdy.

Nastavené na pohodlie
FLEX BASE 5Z môžete nastaviť až do šiestich rôznych polôh , aby vášmu dieťaťu poskytla najlepšiu kombináciu bezpečnosti a pohodlia.

Otočná základňa
Všetky kompatibilné autosedačky pre FLEX BASE 5Z je možné otočiť smerom k otvoreným dverám auta , takže môžete dieťa ľahko posadiť a pripútať. Hoci je základňa otočná odporúčame, aby dieťa bolo čo najdlhšie otočené proti smeru jazdy.

- Autosedačka od narodenia až do 83 cm (cca 15 mesiacov)
- Základňa od narodenia do 4 rokov
- Prispôsobuje sa rastu dieťaťa
- Váha iba 3,9 kg
- Mäkké polstrovanie
- Novorodenecká vložka
- 10 polôh opierky hlavy
- Ľahko nastaviteľné popruhy
- 3bodový bezpečnostný pás
- Extra dlhá strieška
- Kompatibilný s väčšinou typov kočíkov
- Jednoduchá manipulácia s bezpečnostným pásom
- Jednoduchý prístup
- Ochrana proti rotácii
- Optimalizácia nastaviteľného uhla
- Správna inštalácia za všetkých okolností – ukazovateľ na uvoľňovacom tlačidle, zvuk zacvaknutia
- Systém otočného spoja – sila je smerovaná dovnútra sedadla, čím znižuje riziko zranenia hlavy a krku.
- Výškovo nastaviteľná podperná noha
- Jednoduchšie prispôsobenie systému ISOFIX
- Jednoduché skladovanie
- Spĺňa najprísnejšie bezpečnostné normy i- Size

ROZMERY:
Autosedačka: (V x Š x H) 61 x 44 x 64 cm
Váha: 3,9kg (bez striešky a novorodeneckej vložky)

Základňa: (V x Š x H) 43,5 x 44 x 66 cm
Váha: 9,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: