Babymoov Ohrievač fliaš Nutri Smart

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
 • 1 z 5
 

Veľmi intuitívny a rýchly ohrievač dojčenských fliaš a príkrmov, ktorý sa prispôsobí všetkým situáciám!

67,90 €    
Kód tovaru A002032
Značka Babymoov
Kategória Ohrievače fliaš
 

Ohriať dojčenskú fľašu alebo detskú výživu na správnu teplotu v rekordnom krátkom čase môže byť pre nové rodičia výzvou, zvlášť keď bábätko potrebuje všetku vašu pozornosť. Fľaštičky sa často ohrievajú vo vodnej kúpeli, čo je pracné a zdĺhavé a navyše ešte trvá dlho, než ohriata fľaštička vychladne na správnu teplotu vhodnú pre malé dieťa.
S prístrojom Nutri Smart je ohrievanie rýchle a veľmi jednoduché. Možno v ňom ohrievať dojčenskej fľaše, sáčky s materským mliekom aj detské príkrmy v najkratšej možnej dobe a pomocou najvhodnejšie metódy ohrevu - horúcou parou alebo vodnoj kúpeľou.
Nutri Smart je vhodný na ohrievanie všetkých druhov potravín a mlieka.
Režim "vodná kúpeľ" vám umožní rozmraziť nádobu s jedlom alebo šetrne ohriať materské mlieko v sáčku pri maximálnej teplote 65°C. Tým budú zachované všetky nutričné ​​vlastnosti materského mlieka, ktoré sú dôležité pre vaše dieťa.
Režim "parný ohrev" možno používať na ohriatie dojčenských fliaš a príkrmov v rekordnom krátkom čase 80 sekúnd (platí pre objem 65ml).
Prednastavené programy automaticky upraví dobu ohrevu tak, aby bola dosiahnutá ideálna teplota pokrmu pre vaše dieťa, tj. 37°C. Jednoducho zadáte množstvo pokrmu, ktoré chcete ohrievať a jeho teplotu pred ohrevom (izbová teplota, z chladničky alebo z mrazničky). Tým vám Nutri Smart ušetrí prácu a poskytne istotu, že detská výživa je vždy presne prispôsobená vášmu dieťaťu.
Ohrievač Nutri Smart je skutočný spoločník do všetkých situácií. Možno ho používať doma, ale môže byť tiež použitý ako mobilný ohrievač fliaš v aute, ak ste na cestách. Adaptér do cigaretového zapaľovača v aute je súčasťou balenia.
Pri použití ohrievače u vás doma si môžete nastaviť odloženie začiatku ohrevu o 15 minút až 12 hodín, a vy tak budete mať viac času na odpočinok alebo na hranie s dieťaťom. Funkcia "udržiavanie teploty" zaistí zachovanie obsahu fľaštičky alebo pohára pri ideálnej teplote 37°C po dobu 1 hodiny.

 • intuitívny ohrievač - zadaním množstva mlieka alebo príkrmu na ohriatie a jeho východiskovej teploty (izbová teplota, chladené alebo mrazené) Nutri Smart automaticky ponúkne správnu dobu ohrevu
 • uchováva živiny materského mlieka - režim "vodnej kúpeľe" (pri max. teplote 65°C) šetrne ohreje materské mlieko, aby sa zachovali jeho nutričné ​​hodnoty
 • veľmi rýchly - ohreje 65ml vody na 37°C za iba 80 sekúnd
 • prenosný - môžete si ohrievač vziať kamkoľvek, môžete ho používať nielen doma, ale aj v aute
 • programovateľný - spustenie ihneď alebo s odloženým štartom (15 minút až 12 hodín) - ideálny spoločník na noc, rovnako ako pre prípravu fľaštičky hneď ráno
 • viacúčelový a univerzálny
  • ohrieva dojčenské mlieko, dojčenské fľaštičky a príkrmy
  • udržuje teplo
  • rozmrazuje
  • vhodný pre všetky typy dojčenských fliaš, pohárov s príkrmami aj sáčkov na materské mlieko s maximálnym priemerom 8cm
 • materiál - polypropylén bez ABS / BPA
 • rozmer - 12cm x 13cm x 16,5cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: