ABC Design Kombinovaný kočík Salsa 3 Air Diamond 2023

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 19
 

Kočík Salsa 3 Air s mnohými praktickými funkciami, ktoré vám uľahčia život.

752,95 €    
Kód tovaru 12003742003
Značka ABC Design
Kategória Detské kočíky
 

Kombinovaný kočík Salsa 3 Air

- vrátane športovej nadstavby a korbičky
- ergonomický Overnight matrac
- parkovacia brzda

Kočík Salsa 3 Air s mnohými praktickými funkciami, ktoré vám uľahčia život. Nech už rodinný výlet mieri kamkoľvek, Salsa 3 Air s otočným predným kolesom, vysoko kvalitnými guličkovými ložiskami a integrovaným odpružením zvládne akýkoľvek povrch.
Súčasťou je pohodlná hlboká vanička s ergonomickým matracom Overnight a otočnou športovou nadstavbou.

Aby sa kočík optimálne prispôsobil vám a vášmu malému miláčikovi, jednoducho nastavíte výšku rukoväte jednoduchým otočením zápästia, dieťaťu zase chrbtovú a nožnú opierku. Priamo na pravom zadnom kolese je parkovacia brzda, ktorá poskytuje extra porciu bezpečnosti.
Dve ventilačné okienka na strieške, ktoré je možné samostatne používať, zaisťujú optimálnu cirkuláciu vzduchu. Svojho miláčika tak môžete mať stále na očiach.

Ergonomický matrac Overnight má na hlavovom konci klinovitý tvar, takže hlavička vášho bábätka je vždy zdvihnutá. Extra mäkká a zvýšená ochranná hrana zaisťuje, že hlava neleží priamo proti ventilačnému oknu.
Integrované vzduchové otvory v pene matraca navyše zaisťujú dodatočné a príjemné odvetrávanie.

Vďaka pamäťovej funkcii držiaka na hlbokú vaničku ju môžete ľahko a bezpečne vybrať z podvozku. Odomykáte ich jednu po druhej a vždy máte jednu ruku voľnú pre držanie rukoväte. Pokiaľ cestujete autom, môžete korbičku zložiť, aby ste ušetrili miesto,
a ešte ľahšie ju tak uložíte do kufra. S voliteľnými adaptérmi môžete ku kočíku ľahko pripevniť detskú sedačku a vytvoriť tak praktický cestovný systém.

Všestranný
Teraz to konečne môže začať. Bez ohľadu na to, kde chcete so svojou drahou polovičkou preskúmať svet, kočík Salsa 3 Air zvládne každé dobrodružstvo. Extra veľké, otočné predné koleso umožňuje veľmi rýchlo a plynulo zatáčanie.
Skutočne veľké plus najmä v ruchu mesta alebo pri slalome okolo regálov v supermarkete. Vďaka veľkým pneumatickým kolesám, kvalitným guličkovým ložiskám a integrovanému odpruženiu vám kočík ponúka maximálne pohodlie a hladkú jazdu v parku alebo na lesných cestách.
Malý tip: pre ešte väčší jazdný komfort na hrboľatom teréne stačí vypustiť trochu vzduchu z kolies.

Akonáhle bude vaše zlatíčko samostatne sedieť, je čas prejsť na športovú nadstavbu. Tá tiež ponúka vášmu dieťaťu ten najlepší jazdný komfort. Potom, čo váš malý prieskumník preskúmal svet a unaví sa, upravíte operadlo a opierku nôh podľa potreby.
V pohodlnej polohe v ľahu môže váš anjelik odpočívať. Dobrodruhovia sa tiež môžu občas zašpiniť: kto by to nepoznal? Akonáhle zaprší, stanú sa z detí naozajstné lôžkové monštrá. Žiadna kaluže, nech je najmenší, pred nimi nie je v bezpečí a topánky sú rýchlo plné blata.
Vďaka umývateľnému materiálu podnožky to ale nie je problém. Nečistoty jednoducho zotrite vlhkou handričkou. Vďaka extra robustnému a vyváženému podvozku je samozrejme zaistená bezpečnosť proti prevráteniu. Polstrovaný 5-bodový pás, ochranné madlo a
parkovacia brzda zaisťujú maximálnu bezpečnosť vášho dieťaťa.

Športová sedačka je schválená pre deti do 22 kg a nákupný košík zaťažíte 5 kg.
Kočík zaťažíte až 27 kg.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: