Stadler Form Ventilátor Leo

Neohodnotené
 
Novinka Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Leto bez horúceho vzduchu v byte či kancelárii vám zabezpečí stolový ventilátor Leo. Vďaka inovatívnemu 3D prúdeniu vzduchu zabezpečuje optimálnu distribúciu čerstvého vzduchu, a to až do vzdialenosti 8 metrov.

99 €    
Kód tovaru L-035
Značka Stadler Form
Kategória Stadler Form - starostlivosť o čistý vzduch
 

3D prúdenie vzduchu

Stolový ventilátor Leo zabezpečuje prúdenie vzduchu v horizontálnom i vertikálnom smere vďaka inovatívnemu režimu 3D oscilácie. Napriek svojim kompaktným rozmerom rozprúdi vzduch v miestnosti až do 8 metrov.

Je malý, no spraví vietor

Otočný stolový ventilátor Leo môžete položiť na podlahu alebo na stôl. Nezaberá veľa priestoru a vďaka praktickej rukoväti zo syntetickej kože ho jednoducho prenesiete z miesta na miesto.

Vyberte si rozsah prúdenia vzduchu

Zvoľte si jednu z troch možností horizontálnej oscilácie. Jediným tlačidlom na stolovom ventilátore rozhodnete v akom rozsahu bude chladný vzduch v miestnosti prúdiť.  Ak chcete pokryť menší priestor, vyberte si 60° alebo 90°. Ak vzduch potrebujete distribuovať do väčšieho priestoru, vyberte si 180°.

Dosah až 8 metrov

Ventilátor Leo vám umožní nastaviť aj vertikálne prúdenie vzduchu. Jeho rozsah je v rozmedzí od – 5° do 85°. Vďaka kombinácii horizontálneho a vertikálneho prúdenia vzduchu pokryje Leo až neuveriteľných 8 metrov.

Rýchlosť akú potrebujete

Stolový ventilátor Leo ponúka 4 nastavenia rýchlosti prúdenia vzduchu. Od skutočne tichého, mierneho vánku až po silný nárazový vietor. Ponúka navyše aj režim Natural Breeze, v ktorom sa strieda silné a mierne prúdenie vzduchu. Simulujte tak podmienky prírodného vetra.

Diaľkový ovládač i praktický časovač

Lea ovládajte pomocou diaľkového ovládača, ktorý je magneticky pripojený k jeho bočnej strane. Zvoľte si horizontálnu i vertikálnu osciláciu, rýchlosť prúdenia vzduchu a tiež funkciu prírodného vetra Natural Breeze. Priamo na ventilátore je dostupná aj funkcia časovača. Ten umožní vypnutie ventilátora v priebehu 1 až 7 hodín.

Dizajn, ktorý (poh)ladí

Dizajnový stolový ventilátor Leo dopĺňa rukoväť z hnedej syntetickej kože. Vďaka univerzálnej bielej farbe nezáleží na tom, či ho umiestnite na jedálensky stôl v dome alebo bude osviežovať vzduch v kancelárii.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.