doTerra Family Essentials Kit

Neohodnotené
 
Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Domáca rodinná lekárnička od značky doTERRA obsahuje esenciálne oleje a zmesi, ktoré by mali byť súčasťou každej domácnosti.

214 €    
Kód tovaru FAMILY ESSENTIALS KIT
Značka doTERRA
Kategória Detské nosiče, šatky a bezpečnosť detí
 

Nazývaná tiež sada rodinných nevyhnutností, obsahuje esenciálne oleje a zmesi, ktoré by mali byť súčasťou každej domácnosti.

Objem: 10 x 5 ml

Lemon – 5 ml

Citrón alebo inak “olej koncentrácie”
Je veľmi obľúbený aj pre veľké množstvo využitia. Veľmi účinné antiseptikum, má vynikajúce antibakteriálne vlastnosti. Aj vďaka tomu ho často využívame ako účinný čistič v domácnosti. Odstraňuje nečistoty z povrchov a prečisťuje vzduch. Tento esenciálny olej má výrazný povzbudzujúci a energizujúci účinok, jeho príjemná vôňa pomáha zlepšovať náladu a posilňuje imunitu.

Levander – 5 ml

Levanduľa alebo inak “olej komunikácie”
Levanduľa, niekedy prezývaná aj švajčiarsky nožík olejov, dokáže vyriešiť naozaj veľa vecí. Je uznávaná pre svoje účinky, najmä analgetické, antikoagulačné, protikŕčové, protizápalové, antiseptické, protiplesňové.

Peppermint – 5 ml

Mäta Pieporná alebo inak “olej ľahkého srdca”
Má analgetické, antibakteriálne, protiplesňové, protizápalové a protikŕčové vlastnosti. Je jedným z najstarších a najviac používaných olejov. Mäta bola používaná už Egypťanmi a Rimanmi celé veky. Má priaznivé účinky na tráviace, či dýchacie problémy, pomáha pri bolesti hlavy, únave, pri bolestiach zubov. Mätový esenciálny olej môžeme používať na zlepšenie mentálnej pozornosti, uvoľnenie stresu a napätia, v boji proti artritíde alebo pri horúčkových stavoch, povzbudzuje sebadôveru a posilňuje pamäť

Oregano – 5 ml

Oregano alebo inak “olej pokory”
Je jedným z najsilnejších a najúčinnejších éterických olejov a používa sa po stáročia v tradičných postupoch. Vďaka svojmu zloženiu ho už v minulosti používali ako čistiaci prostriedok, na podporu zdravého trávenia alebo na správne fungovanie dýchacieho systému. Vysoký obsah antioxidantov z neho robí účinného bojovníka proti infekciami, mykózam, nádche či kašľu.

Melaleuca – 5 ml

Čajovník, Tea Tree alebo inak “olej energetických hraníc”
Čajovník sa ale najviac preslávil svojimi čistiacimi vlastnosťami. Môže sa používať na čistenie pokožky a nechtov a na podporu krásnej pleti. Dá sa použiť aj na čistenie všetkých povrchov v domácnosti, a ochraňuje proti vplyvom prostredia. Používa sa aj na príležitostné podráždenia pokožky, aby sa koža upokojila. Olej získavame destiláciou listov čajovníka austrálskeho vodnou parou. Difuzovanie tohto oleja čistí a osviežuje vzduch v miestnosti.

Fraknincense – 5 ml

Kadidlo alebo inak “olej pravdy”
Kadidlo, často nazývaný tiež “kráľ olejov”, podporuje pocity pokoja a uvoľnenia. Je známy ako jeden z najcennejších a najvzácnejších esenciálnych olejov a má mimoriadne prínosy pre zdravie. Kadidlo podporuje zdravú bunkovú funkciu a priaznivo pôsobí na ochranu buniek. Pri vdýchnutí alebo rozptýlení, kadidlo podporuje pocity pokoja, relaxácie, spokojnosti a celkovej pohody.

Deep Blue – 5 ml

Deep Blue zmes na úľavu alebo inak “zmes vzdávania sa bolesti”
Originálna zmes esenciálnych olejov, určená na upokojenie a ochladenie. Mimoriadne účinná zmes obsahujúca oleje, známe pre svoje schopnosti utíšiť zápal a uľaviť od bolestí svalov či kĺbov.

Air (Breathe) – 5 ml

Air (Breathe) zmes na dýchanie alebo inak “zmes nádychu”
Pozoruhodná zmes esenciálnych olejov, ktoré sú skombinované tak, aby vám uľahčili dýchanie. Na zosilnenie účinku na dýchaciu sústavu bol do nej pridaný kardamón. Táto zmes je základnou súčasťou rady esenciálnych olejov doTerra. V čase sezónnych hrozieb priaznivo vplýva na dýchanie a môže ho bezpečne používať celá rodina na to, aby upokojila dýchacie cesty a podporila čisté dýchanie.

ZenGest (DigestZen) – 5 ml

ZenGest (DigestZen) zmes na trávenie alebo inak “olej trávenia”
Obsahuje veľmi originálnu zmes esenciálnych olejov, zázvor, mäta, palina, fenikel, rasca lúčna, koriander a aníz. Napomáha zdravému tráveniu, redukuje nafukovanie, plynatosť a občasné problémy s trávením, upokojujúce účinky tohto oleja môžu pomôcť zmierniť nepríjemné dôsledky podráždeného žalúdka.

OnGuard – 5 ml

On Guard zmes alebo inak “zmes ochrany”
Je prirodzenou a efektívnou alternatívou pre podporu imunity. Je jednou z najpredávanejších doTERRA zmesí a ochraňuje pred environmentálnymi a sezónnymi hrozbami vďaka esenciálnym olejom známym pre svoje pozitívne účinky na imunitný systém. Tiež sa môže používať na netoxické čistenie povrchov v domácnosti. Keď sa On Guard rozptyľuje v difuzéri, pomáha očistiť vzduch a môže pôsobiť veľmi energizujúco a pozdvihujúco.

Odporúčané použitie*

rozptýľte olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm** a vychutnajte si účinok, ktorý olej alebo zmes ponúka.

Odporúčané dávkovanie**

1-4 kvapky, v závislosti od požadovanej intenzity

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Upozornenie
Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami.

* len na vonkajšie použitie
** pri aplikácií so zariadením, postupujte prosím podľa návodu na použitie konkrétneho zariadenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: