Stadler Form Roger Little Dual Filter H12

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Patentovaný duálny filter Dual Filter™ pre čističku vzduchu Roger Little zachytí neviditeľné vírusy, baktérie, alergény, či znečisťujúce látky vo vašom byte či dome.

59 €    
Kód tovaru R-014
Značka Stadler Form
Kategória Bezpečnosť a monitoring dieťaťa
 

PATENTOVANÝ DUAL FILTER S HEPA H12
Dual Filter™ je srdcom čističky Roger Little***. Je to jeden filter, ktorý je kombináciou HEPA H12 filtra a aktívneho uhlíkového filtra. Zachytí 100 % ultrajemných častíc väčších ako 0,255 mikrometra.

HEPA H12 ČASŤ FILTRA
Časť filtra HEPA H12 zachytí mimoriadne jemné častice ako sú nebezpečné vírusy, baktérie, znečisťujúce látky, jemný prach a peľ.

UHLÍKOVÁ ČASŤ FILTRA
Uhlíková časť filtra odstráni nepríjemné pachy (výpary z varenia, cigaretový dym), škodlivé plyny (výfukové plyny áut) a prchavé látky (výpary z chemických čistiacich prostriedkov používaných v domácnosti).

FILTROVANIE KORONAVÍRUSU
Výsledky testov v nezávislých európskych laboratóriách dokázali, že čistička vzduchu Roger Little s filtrom Roger Little Dual Filter H12 odstráni zo vzduchu až 99,3% živých vírusov SARS-CoV-2*, ktoré spôsobujú ochorenie COVID-19. Pomáha tak udržiavať čistý a zdravý vzduch vo vašom dome a byte.

FILTROVANIE VÍRUSOV CHRÍPKY A
Nezávislý test AIRMID potvrdil, že Roger Little s filtrom Roger Little Dual Filter H12 filtruje až 99,9 % všetkých vírusov chrípky A zo vzduchu za 60 minút.** S čističkou vzduchu proti vírusom tak ostáva ovzdušie vo vašom dome i byte čisté a zdravé.

ČISTIČ VZDUCHU SI PAMÄTÁ ZA VÁS
Vďaka inteligentnému časovaču filtra HEPA RESET vás Roger Little upozorní, kedy je potrebné Dual Filter™ vymeniť. O čistotu vzduchu v byte či dome je tak postarané na 100 %. Odporúčaná životnosť filtra je 8 – 12 mesiacov, a to v závislosti od stupňa znečistenia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: