Bebetto Kombinovaný kočík Flavio Premium Class SAND 2023

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 9
 

Praktický kombinovaný kočík s nosnosťou až 22kg.

610 €
Značka Bebetto
Kategória Dvojkombinácie Ostatné
Zvoľte variant
Bebetto Kombinovaný kočík Flavio Premium Class SAND 2023 - Sand 01 Kód tovaru BFPCSA01 Varianta: Sand 01 610 €
   
Bebetto Kombinovaný kočík Flavio Premium Class SAND 2023 - Sand 02 Kód tovaru BFPCSA02 Varianta: Sand 02 610 €
   
Bebetto Kombinovaný kočík Flavio Premium Class SAND 2023 - Sand 03 Kód tovaru BFPCSA03 Varianta: Sand 03 610 €
   
 

BEBETTO FLAVIO PREMIUM CLASS sand

Teraz si môžete vybrať kočík Flavio Premium Class. Flavio je jedným z najľahších modelov Bebetto, ktorý má ľahkú skladaciu korbičku. Flavio je kočík 2 v 1 vytvorený práve pre Vás! Zistite, čo je možné dosiahnuť kombináciou najnovších technológií s osvedčenými a cenenými riešeniami Bebetto!

ĽAHKÁ SKLADACIA KORBIČKA
Korbička Flavio váži iba 2,9 kg, čo z nej robí jednu z najľahších vo svojej triede. Použitý materiál EPP je nielen ľahký, pevný, vodeodolný a 100% recyklovateľný - tento materiál tiež skvele tepelne izoluje. Vďaka možnosti zloženia hlbokej korbičky nie je problém s jej prepravou.

Možnosť pripevnenia korbičky Flavio v dvoch úrovniach znamená, že môžete kočík prispôsobiť svojej výške a mať vždy rýchly a pohodlný prístup k svojmu dieťaťu. Vybratie korbičky je extrémne jednoduché - môžete to urobiť dvoma spôsobmi: buď uvoľnením zámku v ráme, alebo stlačením uvoľňovacích tlačidiel na korbičku. Sklon korbičky si navyše môžete upraviť dvoma spôsobmi: stlačením madla na prenášanie korbičky alebo podržaním dvoch tlačidiel vo vnútri. Vyberte si, ktoré riešenia sú pre vás výhodnejšie!

Flavio Premium Class má na výber čalúnenie z látky aj ekokože!

EŠTE POHODLNEJŠIA ŠPORTOVÁ VERZIA
Kočík Flavio Premium Class umožňuje prepravovať dieťa s hmotnosťou až 22 kg! Nastaviteľná chrbtová opierka a opierka nôh Vám umožní umiestniť dieťa napríklad do ľahu alebo sedu. Kočík môžete pripevniť po alebo proti smeru jazdy – čo viac, môžete ho zložiť spolu so športovým sedením bez ohľadu na smer uchytenia. Sedačka je navrhnutá tak, aby umožňovala pohodlné prechádzky pre dieťa do 4 rokov. Športová verzia má nastaviteľné päťbodové bezpečnostné pásy, ktoré „rastú“ s dieťaťom.

ODPRUŽENÁ KONŠTRUKCIA
Kočík Flavio Premium Class je vo verzii konštrukcie STELLA a GOLD. Prešívanie na rukoväti vo farbe konštrukcie dodáva kočíku eleganciu. Použitie úzkych kolies Flexy Wheels znamená, že si nemusíte pamätať tlak v pneumatikách a zároveň môžete počítať s pohodlným riadením kočíka. Na zloženie rámu stačí stlačiť dve tlačidlá na oboch stranách konštrukcie a jednoducho stlačiť hornú časť rámu. Uzavreté pohyblivé prvky konštrukcie chránia pred priškripnutím prstov pri skladaní.

PRÍSLUŠENSTVO PREMIUM CLASS
Výberom Flavio Premium Class môžete počítať aj so širokou škálou doplnkového príslušenstva. Okrem tašky a základného príslušenstva, ako je držiak na fľašu, pláštenka alebo moskytiéra, môžete počítať ešte s niečím navyše. Poťahy na rám a čalúnenie chránia pred poškriabaním pri preprave a rozhodne uľahčujú jeho skladovanie.

Kvalita a pohodlie od prvých dní života dieťaťa? Vyberte si Flavio Premium Class!

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: