Baby Brezza Food Maker DeLuxe - Parný varič a mixér

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Urobí domácu detskú výživu už za 10 minút. Perfektný spôsob prípravy ryže, cestovín, vajec, zeleniny a polievok.

154,90 €    
Kód tovaru BRZ00141
Značka Baby Brezza
Kategória Potreby na kojenie, kŕmenie a detské stoličky
 

BabyBrezza Food Maker Deluxe

V jednej miske môžete pripraviť až 3 šálky domácej detskej výživy. Urobí domácu detskú výživu už za 10 minút. Obsahuje 3 vrecká na opakované použitie a plniace lieviky na podávanie a skladovanie detskej výživy. Nádrž je plne prístupná pre jednoduché čistenie. Miska a nôž sú vhodné do umývačky riadu. Nádrž na vodu je odnímateľná. Perfektný spôsob prípravy ryže, cestovín, vajec, zeleniny a polievok.

Vlastnosti produktu Food Maker Deluxe
- Do jednej misky pridajte až 3 šálky domácej detskej výživy a stlačením jediného tlačidla budete mať za 10 minút vynikajúcu domácu detskú výživu.
- Baby Brezza One Step Baby Food Maker Deluxe obsahuje 3 vrecká na jedno použitie a 3 plniace lieviky na podávanie a skladovanie detskej výživy. Obsahuje 12 kusov: 1 parný hrniec / mixér, 1 misku s 3 šálkami, 1 veko, 1 odnímateľnú nádrž na vodu, 3 vrecká na opakované použitie, 3 plniace lieviky a 1 brožúru / návod na kŕmenie
- Jedinečná čepeľ vretena mixuje potraviny s presnosťou, aby sa zabezpečila perfektná konzistencia pre Vaše dieťa.
- Food Maker je dodávaný s ovládacím panelom LCD, ktorý sa ľahko používa. Takže si môžete vybrať nastavenia a čas varenia, ktorý chcete.
- Parná nádrž sa dá úplne otvoriť pre jednoduché čistenie.
- Baby Brezza One Step Baby Food Maker je ocenený – a bol menovaný jedným z “Best Food Makers 2018” od Huffington Post, finalista pre 2018 Najlepší pomocník na kŕmenie v “What To Expect Awards“ a výrobca potravín od Baby Časopis pre materstvo.

navod na obsluhu prístroja


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: