Yookidoo Kreatívna plávacia kačica - pirát

Neohodnotené
 
Novinka Tip Zväčšiť
  • 1 z 10
 

Vlastná kačica s batériovým pohonom, ktorá bude plávať vo vani.

31,33 €    
Kód tovaru 40170
Značka Yookidoo
Kategória Detské hračky do vody
 

Kreatívna plávacia kačica - Pirát

 Zostavte si svoju vlastnú kačicu s batériovým pohonom, ktorá bude plávať vo vani. Pomocou rozsiahlych zábavných doplnkov je možné kačicu vytvoriť v rôznych pirátskych motívoch. Dieťa si tak môže kačicu upraviť podľa svojej vlastnej fantázie. Vodné delo chrlí prúd vody a je určené pre ovládanie smeru plavby samotnej kačice. Stačí jednoducho natočiť vodným delom a kačica začne meniť svoj smer. Súčasťou kreatívne plávacie kačice je nádobka s prísavkou, ktorá je určená na jednoduché a rýchle uloženie kačice so všetkými jej doplnkami.

 hlavné funkcie

 Batériová kačica, ktorá pláva vo vani!    15 pirátskych doplnkov umožňuje vytvárať rôzne kačacie motívy.    Vodné delo neustále chrlí vodu okolo!    Otáčaním vodného dela sa mení plavebné smer kačice!    Nádobka s prísavkou a odtokovými otvormi sa pripevňuje na vaňu, čo umožňuje ľahké skladovanie kačice a kompletného príslušenstva.    Ľahko ovládateľné tlačidlo zapnutia / vypnutia na prednej strane kačice.  Prínosy pre vývoj dieťaťa     Podporuje jemné motorické zručnosti.    Podporuje nápaditú hru.    Podporuje spoločenskú a interaktívnu hru.  

Tipy pre hry

Pre aktiváciu kačice stlačte tlačidlo na prednej strane. Všimnite si, že keď voda strieka z dela priamo dozadu, kačica pláva rovno dopredu. Keď sa delomotáča do strán, kačka sa otáča vo vode. Rôzne otočenie delá kačice ovplyvní jej plávanie. Vytvárajte rôzne motívy kačice vložením príslušných doplnkov do jednotlivých otvorov. 

Odporúčaný vek: od 24 mesiacov

 obsah balenia

Batériová kačica, 15x doplnky s pirátskou tematikou, 1x nádobka s prísavkou.

 Nové magnetické čerpadlo - odolnejšie proti vodnému kameňu (dostupné iba v CZ a SK distribúciu) 

Vyžaduje údržbu čerpadla hračky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: