Yookidoo Ponorka s vodnou stanicou

11 hodnotení
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 8
 

Zábavný čas pri kúpaní s kúzelnou sprchou! Detí milujú vodu. Prečo im tento čas neurobiť ešte zábavnejšie s kúzelnou sprchou? A tie, ktoré vodu nemajú veľmi rady? Vďaka tejto ponorke si ju určite obľúbia!

41,90 €    
Kód tovaru 40339
Značka Yookidoo
Kategória Detské hračky do vody
 

Ponorka s vodnou stanicou Yookidoo

Zábavný čas pri kúpaní s kúzelnou sprchou! Detí milujú vodu. Prečo im tento čas neurobiť ešte zábavnejšie s kúzelnou sprchou? A tie, ktoré vodu nemajú veľmi rady? Vďaka tejto ponorke si ju určite obľúbia!

Čarovná ponorka Yookidoo naberá vodu z vane a deti jej tam následne späť striekajú hadicou. Sprchová hlavica je navrhnutá a vyrobená tak, aby bola vhodná pre malé ručičky dieťaťa. Aktivuje sa iba stlačením obojstranného tlačidla, čo je pre deti veľmi jednoduché. Samo si tak môže sprchu zapínať a vypínať podľa ľubovôle.

Sprchu môže dieťa používať na sprchovanie samo seba či hračiek, ale tiež ju môže použiť pre hranie so základňou.

Dieťa môže striekať do jedného z dvoch lievikov a vytvárať tak reťazovú reakciu fantastických efektov vodné stanice.

Základňa vie gúľať očami, tečie jej voda z "pusinky", z červeného potrubia zábavne strieka voda. Roztočí sa vrtuľky aj vodné bicykle. Záleží, do ktorého lievika dieťa namieri vodu. Ľavý lievik muža dieťa tiež vytiahnuť a použitý pre rôzne vodné pokusy.

Sprchovú hlavicu možno použiť samostatne na iné činnosti, napr. Pre umývanie bábätka či dieťaťa a to všetko so zachovaním konštantnej teploty vody. Deti si tiež vďaka sprche môžu ľahšie a nenásilne zvykať na kontakt tváre s vodou (keď si budú omývať touto spŕškou tvár bude to nenásilné a nebude im to vadiť).

Ponorka s vodnou stanicou podporuje nezávislú hru a učí dieťa vzťahu "príčina - následok", rozvíja koordináciu "oko - ruka" a zlepšuje manuálnu zručnosť dieťaťa. To všetko veľmi zábavnou formou.

Hračka je veľmi zábavná a vhodná aj pre staršie deti. Podľa skúseností si s ňou vyhrá aj šesťročné dieťa.

Hračka obsahuje ponorku so sprchovou hlavicou a vodné stanicu.

Vhodné pre deti od 24 mesiacov.

Hračka vyžaduje batérie 4 x 1,5 V AA (LR06)

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: