Yookidoo Hracia deka Fiesta

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Mimoriadne priestranná hracia deka, ktorá sa ľahko zbalí do tašky pre jednoduché prenášanie k vnútorným aj vonkajším aktivitám.

51,96 €    
Kód tovaru 40167
Značka Yookidoo
Kategória Detské hračky do vody
 

Mimoriadne priestranná hracia deka, ktorá sa ľahko zbalí do tašky pre jednoduché prenášanie k vnútorným aj vonkajším aktivitám.

Veľká hracia deka umožňuje dieťaťu pohybovať sa, prevrátiť sa a preskúmať jeho okolie, čím sa predĺži nevyhnutná doba hry na brušku. Ilustrácie s farebnými kontrastmi stimulujú zrak a kognitívne zručnosti. Veľké zrkadielko podporuje opakované zdvíhanie hlavičky a rozvíja svaly krku a ramien, ktoré sú dôležité pre vývoj dieťaťa. Šuštiace vlajky pod sebou ukrývajú obrázky a zároveň stimulujú hmat aj sluch. Hudobný hrkálka, ktoré po zatrasení vydáva zábavné zvuky učí dieťa vzťahu príčina-následok.

hlavné funkcie
Mimoriadne priestranná (145x100 cm)
Jednoducho zbaliteľná do tašky s vreckom pre umiestnenie ďalších predmetov.
Moderné ilustrácie s farebnými kontrastmi podporujú správny vývoj zraku.
Hudobný hrkálka papagáj pri zatrasení vydáva zábavné zvuky.
Veľké zrkadlo ananás s hrkálkou a hryzátkom.
3 šuštiace vlajky ukrývajúci obrázky.
Možno prať v práčke.
Vhodné pre vnútorné i vonkajšie aktivity.

Tipy pre hry
V prvých mesiacoch položte dieťa na chrbát a sledujte, ako preskúmava a objavuje svet okolo seba. Pomocou hrkálky zapojte svoje dieťa do hry a podporte jeho hrubú motoriku, keď sa začne naťahovať a snažiť sa ho uchopiť.
Mimoriadne veľká deka umožňuje dostatok priestoru pre pohyb v každom období rastu vášho bábätka.
Posaďte sa k svojmu dieťaťu a zdvihnite šuštiace vlajky. Sledujte, ako sa dieťa naťahuje a reaguje na hmatovú a vizuálnu stimuláciu. Ak chcete predĺžiť dobu hry na brušku, umiestnite veľké zrkadlo na podložku, aby sa vaše dieťa videlo pri nácviku opakovaného zdvíhaní hlavičky. Zatraste zrkadlom, hrkálka vzadu bude stimulovať vaše dieťa k zotrvaniu na brušku. Pri raste zúbkov využite hryzátko umiestnené v zadnej časti zrkadla.
Hrkálka papagáj je vynikajúci pre samostatnú alebo spoločnú hru dieťaťa. Je to skvelý spôsob, ako učiť dieťa vzťahu príčina-následok a rozvíjať jeho motorické zručnosti.

Odporúčaný vek: od narodenia

obsah balenia
Skladací hrací deka, veľké zrkadlo s hrkálkou a hryzátkom, zvukové hrkálka papagáj.

 
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: