Žirafa Sophie v darčekovom balení

15 hodnotení
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Žirafa SOPHIE od Vulli je prvá hračka dieťatka, ktorá stimuluje všetky jeho zmysly!

Žirafka Sophie prišla na svetlo sveta v deň svätej Sofie 25. mája v roku 1961. Oslavuje teda neuveriteľných 60 rokov, počas ktorých stihla potešiť niekoľko generácii detí a rodičov. Vďaka svojmu patentovanému unikátnemu zloženiu sa stala svetovým obľúbencom ako rokmi overená a bezpečná hračka pre najmenšie batoľatá, ktoré si na nej "brúsia" svoje prvé zúbky a zároveň stimulujú zmysly -  zrak, čuch, chuť, hmat a sluch.

Má príjemne oku lahodiace tlmené sfarbenie, je tvarovaná na prvý úchop dieťaťa, pískajúca s jemnou vôňou zo 100% prírodného kaučuku.

Žirafa Sophie sa dodnes stále "tradične" vyrába prostredníctvom náročného procesu, ktorý zahŕňa viac ako 14 ručných operácií. Je vyrobená zo 100 % prírodného kaučuku z miazgy stromu Hevea. 

Žirafka Sophie je ideálny darček pre novorodenca, dievčatko aj chlapčeka, ktorý poteší nielen deti ale aj rodičov.

24 €    
Kód tovaru 616400
Značka Vulli
Kategória Hrkálky, hryzadlá a hračky pre bábätká
 
Prvá hračka dieťatka, ktorá stimuluje všetky jeho zmysly!


0 mesiacov +

Zrak: Tmavé a kontrastné škvrny po celom tele priťahujú pohľad dieťaťa, čím sa hračka stane známym a upokojujúcim predmetom pre dieťa, ktoré ho ľahko rozpoznáva.

Sluch: Pískatko baví a stimuluje sluch dieťaťa a napomáha pochopiť vzťah príčiny a následku.

Chuť: Je pružná a má mnoho častí na žuvanie (uši, rohy, končatiny...), je ideálna na upokojenie ďasien dieťaťa pri prerezávaní zubov. Je vyrobená zo 100% prírodného kaučuku a potravinárskej farby, ktoré sú bezpečné pre dieťa.

Hmat: Ľahká, ideálne prispôsobená pre malé ruky dieťaťa a jej dlhé nohy a krk umožňujú jej ľahké uchopenie. Jej mäkkosť podobná pokožke mamičky upokojuje a prináša dieťaťu fyziologické a emocionálne reakcie, ktoré upokojujú.

Čuch: Charakteristická vôňa prírodného kaučuku vyťaženého z miazgy Hevea poskytuje skutočnú odlišnosť, ktorá uľahčuje dieťaťu identifikovať hračku medzi všetkými ostatnými hračkami.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: