LevinFelin Piklerovej triangel ClimbMe

Neohodnotené
 
Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 13
 

Rozvíjajte u detí ich pohybové zručnosti a samostatnosť s trianglom ClimbMe. Úžasná pomôcka zlepšujúca motoriku, pohyblivosť, balans, či samostatnosť, kreativituodvahu

129,90 €
Značka LevinFelin
Kategória Drevené hračky pre deti
Zvoľte variant
triangel biely 2 600x600 Kód tovaru 84744/- Z2 Varianta: Biela 129,90 €
   
tiangel drevo spozadim 1 1 600x600 Kód tovaru 84744/- Z Varianta: Prírodné drevo 129,90 €
   
triangel farebny 1 600x600 Kód tovaru 84744/- Z3 Varianta: Dúha 129,90 €
   
 

K detskému svetu rozhodne patrí objavovanie a spoznávanie nových vecí. Na to, aby sa tento proces mohol uskutočniť, musia rodičia dovoliť deťom rozvíjať a objavovať ich vlastné schopnosti a odvahu, pretože len takým spôsobom sa učia k samostatnosti a spontánnosti. Netýka sa to však len správania, ale aj pohybových možností, ktoré vedú k rozvíjaniu motoriky, ale aj kreativity a spokojnosti.

Pediatrička Emmi Pikler bola presvedčená, že dieťa sa učí väčšej samostatnosti a opatrnosti tým, že sa môže pohybovať slobodne a bez obmedzení. Na tejto teórii bol vytvorený aj Piklerovej triangel ClimbMe. Je to pomôcka, ktorá u detí podporuje dôveru v ich vlastné schopnosti a dáva im pocit úspechu. Ponúka deťom možnosť využiť ich pohybové zručnosti podľa seba, čím ich prirodzene učí k rozpoznaniu a rešpektovaniu miery svojich možností a odvahy. Triangel ClimbMe u detí aktivuje a rozvíja motoriku, pohyblivosť, koncentráciu, či balans. Zlepšuje takisto techniky v lezení a podporuje kreativituhravosť. Je ideálnou pomôckou na rozvíjanie pohybu a hry.

Piklerovej triangel ClimbMe je vyrobený z vysoko kvalitnej preglejky, pričom sú použité farby a laky, ktoré sú hypoalergénne a vhodné pre detské hračky a nábytok. Triangel nevyžaduje montáž – stačí ho len rozložiť. Vďaka kompaktnému a rýchlemu zloženiu ho môžete odložiť pod posteľ, či za dvere vo chvíľach, keď ho dieťatko práve nepoužíva. Všetky hrany trojuholníka sú zaoblené pre absolútnu bezpečnosť vášho dieťatka. Triangel má nosnosť 40 kg a bezpečnosť pri hre zaručuje tiež masívna konštrukcia a sklon. Na výber máte z viacerých farebných prevedení a tak je už len na vás, ako ho zladíte s inými prvkami v detskej izbičke. Piklerovej trojuholník dominuje aj svojou všestrannosťou. Môžete ho doplniť doskou, ktorá je na jednej strane hladká a slúži na šmýkanie, no pretočením na druhú stranu sa razom zmení na hravé schodíky. Spolu s ostatnými Montesorri  prvkami z našej dielne vytvára v detskej izbičke miesto, ktoré si vaše dieťatko zaručene obľúbi.

Piklerovej triangel ClimbMe a jeho charakteristika:
– vhodné pre deti od 1 roka
– rozmery: 80 cm x 80 cm x 80 cm
– zloženie: jelšová preglejka
– nosnosť: 40 kg

Upozornenie: Pri prvom rozložení triangla je potrebné ho na pár sekúnd zaťažiť váhou dospelej osoby, aby sa triangel roztiahol do maximálnej šírky a správne doliehali hrany výrobku o podlahu

 
 

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: