LevinFelin Montessori doska SlideMe

Neohodnotené
 
Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 10
 

Šmykľavka alebo schodíky na lezenie? S Montessori doskou SlideMe môžete mať obe! Vyberte si túto pomocníčku k Piklerovej trianglu a zabezpečte vašim deťom nekonečno zábavy

94,90 €
Značka LevinFelin
Kategória Drevené hračky pre deti
Zvoľte variant
montessori doska biela 600x600 Kód tovaru 84747/- Z2 Varianta: Biela 94,90 €
   
montessori doska drevo4 600x600 Kód tovaru 84747/- Z Varianta: Prírodné drevo 94,90 €
   
 

Montessori doska SlideMe je úžasná pomocníčka k Piklerovej trianglu ClimbMe, ktorú si vaše dieťatko ihneď zamiluje. Vďaka doske sa triangel stáva ešte unikátnejšou pomôckou a prvkom, ktorý poskytuje pre vaše dieťatko nekonečno zábavy, ale aj príležitosti na rozvíjanie motoriky, pohyblivosti, či trpezlivosti.

Doska SlideMe sa dá použiť dvojakým spôsobom a to buď ako šmykľavka, alebo ako schodíky – stupienky na lezenie. Ako šmykľavka sa perfektne hodí do suchého bazéna, alebo detského okrúhleho hniezda. V prípade variantu so schodíkmi odporúčame pod ňu umiestniť hraciu podložku, či koberec. Pre malých lezcov je možné na triangli nastaviť uhol dosky v závislosti od ich schopností a odvahy.

Montessori doska SlideMe je vyrobená z vysokokvalitného materiálu – jelšovej preglejky a je možné vybrať si z dvoch farebných variantov. Spolu s Piklerovej trianglom sa dá Montessori doska využiť aj v sete spolu s hojdačkou a zariadiť si tak funkčnú Montessori izbičku.

 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: