Sebra Priehľadná detská fľaša

Neohodnotené
 
  • 1 z 4
 

Táto fľaša na vodu pre deti je ideálna do školy, škôlky a na šport, keď vaše dieťa dostane smäd.

16,60 €
Značka Sebra
Kategória Sety, taniere, misky a poháre pre deti
Zvoľte variant
Sebra Priehľadná detská fľaša - Dragon Tales Kód tovaru SBR050185_DRAGON TALES Varianta: Dragon Tales 16,60 €
   
Sebra Priehľadná detská fľaša - Pixie Land Kód tovaru SBR050185_PIXIE LAND Varianta: Pixie Land 16,60 €
   
 

Priehľadná detská fľaša

Táto fľaša na vodu pre deti je ideálna do školy, škôlky a na šport, keď vaše dieťa dostane smäd. Odnímateľné viečko je jednofarebné a fľaštička je priehľadná s ilustráciami. Výlevku je možné vytiahnuť a fľaša pojme až 425 ml tekutiny. Nedovoľte svojmu dieťaťu hrýzť alebo žuť hubicu.

Odporúčaný vek: 4 mesiace+
Pokyny na čistenie: Výrobok je možné umývať v umývačke riadu – pri max. 65°C v hornom koši. Pred prvým použitím výrobok vyčistite.

Výrobok odolá mrazu.

Výrobok neobsahuje BPA.

Pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa. VAROVANIE! Výrobok používajte iba pod dohľadom dospelej osoby. Pred každým použitím výrobok skontrolujte. Pri prvých známkach poškodenie alebo opotrebenie vyhoďte. Pred podávaním vždy skontrolujte teplotu tekutiny/pokrmu.

Výrobok je označený symbolom pohára a vidličky, čo znamená, že výrobok spĺňa požiadavky na materiály prichádzajúce do styku s potravinami.

Sebra podlieha kontrole Dánskej veterinárnej a potravinovej správy, pretože predáva taniere, misky, šálky a príbory – všetko známe ako materiály určené na styk s potravinami. Sebra má v súčasnosti najlepší možný dánsky punc kvality z hľadiska bezpečnosti potravín. Najnovšiu inšpekčnú správu nájdete tu.

Na tému Dračie príbehy
Vďaka malým príbehom je dieťa pozvané do skutočného dračieho vesmíru. Dieťa sa tu stretne s lesnými drakmi, hradnými drakmi, lietajúcimi drakmi, hladnými drakmi a drakmi chrliacimi oheň. Spolu s každým svojim verným rytierom draci preskúmavajú zasnežené vrcholky hôr, pomaly tečúce potoky, hlboké modré lesné jazerá a vybuchujúce sopky. Prežívajú dobrodružstvo, navštevujú dediny a hrady. Dračie príbehy sú malé príbehy o priateľstve, o tom, že spolu dokážeme žiť aj napriek veľkým rozdielom, a o túžbe spoznávať a objavovať nové kraje.

Na tému Pixie Land
Pixie Land vezme dieťa do útulného a nostalgického príbehu o malých mini stvoreniach, ktoré sa s veľkým nadšením pohybujú medzi rastlinami v lese. Príroda a kúzlo lesa vytvárajú priestor súzvuku s lienkami, kobylkami a ďalšími roztomilými škriatkami ako vernými pomocníkmi "škriatkov" ktorí zbierajú mnohé dary prírody. Pixie Land je o spoločenstve a o dávaní. Je to svet, ktorý ponecháva dostatok času na rozjímanie a kde je vzrušenie z nálezu zrelé lesné jahody alebo štvorlístku vlastne podstatou všetkého.

Vlastnosti:
- Materiál: Plastová (Tritan) fľaša - Plastové (PE) viečko - Gumová (TPR) hubica
- Výška: 17 cm
- Priemer: 7 cm
- Počet kusov v balení: 2
- Vhodné do umývačky - horná priehradka
- Vhodné do mraziaceho boxu
- Nevhodný do mikrovlnnej rúry
- Bez BPA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: