Sebra Melamínová miska

Neohodnotené
 
  • 1 z 3
 

Na dne misky dieťa nájde milý obrázok.

17,90 €
Značka Sebra
Kategória Sety, taniere, misky a poháre pre deti
Zvoľte variant
Sebra Melamínová miska - Dragon Tales Kód tovaru SBR050126_DRAGON TALES Varianta: Dragon Tales 17,90 €
   
Sebra Melamínová miska - Pixie Land Kód tovaru SBR050126_PIXIE LAND Varianta: Pixie Land 17,90 €
   
 

Melamínová miska

Na dne misky dieťa nájde milý obrázok. Ilustrácie sa postaráme o väčšiu zábavu pri jedle a motív môže byť použitý na namotivovanie dieťaťa zjesť celý obsah misky.

Odporúčaný vek: 4+ mesiace
Inštrukcie: Vhodné iba na servis
Pokyny na čistenie: Produkt je vhodný do umývačky riadu - max. 65°C vo vrchnej časti. Očistite produkt pred prvým použitím.

Melamínové produkty nie sú na použitie v mikrovlnnej rúre.

Pre bezpečie dieťaťa. VAROVANIE! Používajte produkt za dozoru dospelej osoby. Skontrolujte produkt pred každým použitím. Vyraďte produkt pri prvých známkach poškodenia. Produkt sa pri páde môže rozbiť. Vždy pred teplotou servírovaného jedla podávaním dieťaťu.

Výrobok je označený symbolom pohára a vidličky, čo znamená, že výrobok spĺňa požiadavky na materiály prichádzajúce do styku s potravinami.

Všetky melamínové výrobky Sebra prechádzajú prísnymi kontrolami a sú testované externými akreditovanými výskumnými ústavmi, aby sa zabezpečilo, že melamínové výrobky neuvoľňujú do potravín škodlivé látky v množstve presahujúcom povolený limit, vrátane melamínu a formaldehydu. Melamínové produkty Sebra sú v súlade s nariadením (EÚ) č. 284/2011 a nariadením (ES) č. 1935/2004.

Sebra podlieha kontrole Dánskej veterinárnej a potravinovej správy, pretože predáva taniere, misky, šálky a príbory – všetko známe ako materiály určené na styk s potravinami. Sebra má v súčasnosti najlepší možný dánsky punc kvality z hľadiska bezpečnosti potravín. Najnovšiu inšpekčnú správu nájdete tu.

Vlastnosti:
- Materiál: 100% melamín
- Výška: 6 cm
- Priemer: 16 cm
- Vhodné do umývačky riadu - vrchný kôš
- Nevhodné do mrazničky
- Nevhodné do mikrovlnej rúry
- Čistenie: Vhodné pre umývačky na maximálne 65 stupňov
- Bez ftalátov a BPA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: