Sebra Melamínový hrnček

Neohodnotené
 
  • 1 z 3
 

Na hrnčeku nájde dieťa roztomilé ilustrácie.

12,50 €
Značka Sebra
Kategória Sety, taniere, misky a poháre pre deti
Zvoľte variant
Sebra Melamínový hrnček - Dragon Tales Kód tovaru SBR050127_DRAGON TALES Varianta: Dragon Tales 12,50 €
   
Sebra Melamínový hrnček - Pixie Land Kód tovaru SBR050127_PIXIE LAND Varianta: Pixie Land 12,50 €
   
 

Melamínový hrnček

Na hrnčeku nájde dieťa roztomilé ilustrácie. Hrnček bol navrhnutý pre detské ručičky a odnímateľné viečko sa hodí, keď sa vaše dieťa potrebuje naučiť s hrnčekom samo zaobchádzať alebo keď sa nápoje konzumujú vonku, kde by do hrnčeka bez viečka mohli vliezť osy alebo iný hmyz. Používajte šálku s alebo bez viečka podľa potreby. Téglik možno samozrejme využiť aj na uloženie fixiek, zubných kefiek alebo na podávanie desiat.

Odporúčaný vek: 4+ mesiace
Inštrukcie: Vhodné iba na servírovanie
Pokyny na čistenie: Produkt je vhodný do umývačky riadu - max. 65°C vo vrchnej časti. Očistite produkt pred prvým použitím.

Melamínové produkty nie sú vhodné na použitie v mikrovlnnej rúre alebo na uchovanie jedla v teplotách vyšších 70°C.

Pre bezpečie dieťaťa. VAROVANIE! Používajte produkt za dozoru dospelej osoby. Skontrolujte produkt pred každým použitím. Vyraďte produkt pri prvých známkach poškodenia. Produkt sa pri páde môže rozbiť. Vždy skontrolujte teplotu servírovaného jedla pred podávaním dieťaťu.

Výrobok je označený symbolom pohára a vidličky, čo znamená, že výrobok spĺňa požiadavky na materiály prichádzajúce do styku s potravinami.

Všetky melamínové výrobky Sebra prechádzajú prísnymi kontrolami a sú testované externými akreditovanými výskumnými ústavmi, aby sa zabezpečilo, že melamínové výrobky neuvoľňujú do potravín škodlivé látky v množstve presahujúcom povolený limit, vrátane melamínu a formaldehydu. Melamínové produkty Sebra sú v súlade s nariadením (EÚ) č. 284/2011 a nariadením (ES) č. 1935/2004.

Sebra podlieha kontrole Dánskej veterinárnej a potravinovej správy, pretože predáva taniere, misky, šálky a príbory – všetko známe ako materiály určené na styk s potravinami. Sebra má v súčasnosti najlepší možný dánsky punc kvality z hľadiska bezpečnosti potravín. Najnovšiu inšpekčnú správu nájdete tu.

Vlatnosti:
- Materiál: 100% melamín
- Výška: 11 cm
- Priemer: 7 cm
- Počet dielov v balení: 2
- Vhodný do umývačky riadu - vrchná priehradka
- Nevhodný do mraziaceho boxu
- Nevhodný do mikrovlnnej rúry
- Čistenie: Vhodné do umývačky na maximum 65 stupňov
- Bez ftalátov a BPA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: