Sebra Háčkovaná reťaz na kočík

Neohodnotené
 
  • 1 z 4
 

Ručne háčkovaná retiazka na kočík s bábikami z organickej bavlny s motívom.

58,90 €
Značka Sebra
Kategória Hračky na postieľku, kočík a autosedačku
Zvoľte variant
SBR030005 Dragon Tales Kód tovaru SBR030005_DRAGON TALES Varianta: Dragon Tales 58,90 €
   
SBR030005 Pixie Land Kód tovaru SBR030005_PIXIE LAND Varianta: Pixie Land 58,90 €
   
 

Háčkovaná reťaz na kočík

Ručne háčkovaná retiazka na kočík s bábikami z organickej bavlny s motívom SEBRA Pixie Land - príbeh o miniatúrnych "škriatkoch" žijúcich v lese, Dragon Tales - príbeh o drakoch a rytieroch.

Každý kus je jedinečný
Keďže táto reťaz bola háčkovaná ručne, môžu sa vyskytnúť rozdiely vo vzhľade jednotlivých kusov. Vzory sú vyrobené z organickej bavlny a vyplnené recyklovaným polyesterom.

Háčkovaná reťaz je skvelá dekorácia, ktorá poteší malé deti.

Pripevnite ho k strieške kočíka alebo autosedačky pomocou dvoch plastových C-krúžkov, ktoré neobsahujú BPA a ftaláty. Stimuluje a aktivuje zmysly vášho dieťaťa a spríjemňuje celý čas strávený v kočíku alebo autosedačke.

Na tému Pixie Land
Pixie Land prenesie dieťa do útulného a nostalgického príbehu o malých miniatúrnych stvoreniach, ktoré sa s veľkým nadšením pohybujú medzi rastlinami v lese. Príroda a kúzlo lesa vytvárajú priestor harmónie s beruškami, kobylkami a inými roztomilými škriatkami ako vernými pomocníkmi "škriatkov", ktorí zbierajú mnohé dary prírody. Pixie Land je o komunite a dávaní. Je to svet, ktorý ponecháva dostatok času na rozjímanie a v ktorom je vzrušenie z nájdenia zrelej lesnej jahody alebo štvorlístka vlastne podstatou všetkého.

Na tému Dračie príbehy
Vďaka malým príbehom je dieťa pozvané do skutočného dračieho sveta. Dieťa sa tu stretne s lesnými drakmi, hradnými drakmi, lietajúcimi drakmi, hladnými drakmi a drakmi chrliacimi oheň. Spolu s každým zo svojich verných rytierov skúmajú draci zasnežené vrcholky hôr, pomaly tečúce potoky, hlboké modré lesné jazerá a vybuchujúce sopky. Prežívajú dobrodružstvá, navštevujú dediny a hrady. Dračie príbehy sú malé príbehy o priateľstve, o schopnosti žiť spolu napriek veľkým rozdielom a o túžbe objavovať a skúmať nové krajiny.

O organickej bavlne
Priadza v tomto výrobku je vyrobená z organickej bavlny, čo je voľba urobená s cieľom znížiť ekologickú stopu výrobku. Pestovaním organickej bavlny možno znížiť alebo odstrániť mnohé vplyvy na životné prostredie spojené s produkciou bavlny.

Informácie o výplni z recyklovaného polyesteru

Výplň je vyrobená zo 100 % recyklovaného polyesteru z plastových fliaš, ktoré boli zozbierané a vyčistené, potom rozdrvené, znovu roztavené a premenené na nové recyklované vlákna. Plastové fľaše tak dostanú nový život namiesto toho, aby skončili ako odpad.

Vlastnosti:
100% bavlna, výplň z recyklovaného polyesteru, plastové klipy.
Odporúčaný vek: 0m+

Rozmery:
Dĺžka 48 cm
Šírka 4 cm
Výška 8 cm

Pokyny na čistenie: možno prať v práčke pri 30 stupňoch na jemný program

POZOR! Aby ste predišli možnému zraneniu, hračku by ste mali odstrániť, keď sa vaše dieťa začne pokúšať dostať na všetky štyri v polohe na plazenie, aby sa do hračky nezamotalo.

Bezpečnostné informácie o tomto výrobku nájdete na logu uprostred reťaze.
VAROVANIE! Ochrana pred požiarom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: