Nuvita Masážne hryzátko 2+

Neohodnotené
 
  • 1 z 2
 

Pokojný a spokojný vývoj ďasien vášho dieťaťa počas fázy prerezávania zúbkov.

5,70 €
Značka Nuvita
Kategória Hrkálky, hryzadlá a hračky pre bábätká
Zvoľte variant
Nuvita Masážne hryzátko 2+ Pastel Powder Blue Kód tovaru NUV088752_PASTEL POWDER BLUE Varianta: Pastel Powder Blue 5,70 €
   
Nuvita Masážne hryzátko 2+ Pastel English Rose Kód tovaru NUV088752_PASTEL ENGLISH ROSE Varianta: Pastel English Rose 5,70 €
   
 

Nuvita masážne hryzátko 2+

Odbúravanie bolesti pri prerezávaní prvých zúbkov vášho dieťaťa môže byť náročné, ale s hryzátkom Nuvita 7003 sa toto obdobie stane oveľa jednoduchšie.

Hryzátko je vyrobené z ultra mäkkej gumy, ktorá je šetrná k detským ďasnám, poskytujúca im jemnú a príjemnú masáž, vďaka svojmu špeciálne navrhnutému masážnemu povrchu s 3D reliéfmi. Tieto reliéfy boli navrhnuté tak, aby poskytovali okamžitú úľavu zapáleným ďasnám a podporovali ich stimuláciu.

A čo je na tomto hryzátku unikátne? Jeho podlhovastý dizajn, ktorý umožňuje dosiahnuť a masírovať aj ďasná pri molároch. Navyše je vybavené špeciálnym prsteňom, čo je ďalší povrch s nepravidelnými reliéfmi, ktorý je skvelý na hryzenie a poskytuje ďalšiu úľavu.

Náš masážny krúžok je tiež skvelý pre malé prstíčky - je ľahký, ľahko sa uchopuje a je ideálny pre malé ručičky, aby si mohli kedykoľvek s úľavou pomôcť.

Tento inovatívny pomocník od Nuvita je presne tým, čo potrebujete pre pokojný a spokojný vývoj ďasien vášho dieťaťa počas fázy prerezávania zúbkov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: