MoMi MULTI Hracia deka s loptičkami

Neohodnotené
 
  • 1 z 7
 

Podložka MoMi MULTI je detské ihrisko plné podnetov a atrakcií.

49,99 €    
Kód tovaru KHDMMMULT
Značka MoMi
Kategória Hracie deky a hrazdičky
 

MoMi Multi Hracia deka s hrazdou a loptičkami

Hľadáte vzdelávaciu podložku pre svoje batoľa? Niečo pre vás mám! Podložka MoMi MULTI podporuje vývoj dieťaťa a stimuluje jeho zmysly. To všetko vďaka pestrým farbám a rôznym textúram a hračkám.

Skontrolujte si to sami!

MoMi MULTI je ideálny pre tých, ktorí majú radi energizujúcu silu farieb. Poskytne Vášmu dieťaťu veľa zábavy a ponúka atraktívne hračky:
- Vyrobené z príjemných materiálov
- Vystužené vrstvou tepelne izolačného materiálu
- Podporuje rozvoj zmyslov a jemnej motoriky
- Má zdvíhacie bočnice, ktoré fungujú ako ohrádka
- Sada 30 loptičiek v samostatnej sieťke
- Veľká podložka v rozloženom stave: 120x 100x 55cm
- 2 priečne tyče na montáž hračiek, ktoré sú súčasťou balenia
- 4 hračky s možnosťou zavesenia
- Farebný, šustivý veniec
- Vankúšik pre pomoc pri prvých pokusoch o plazenie
- Spĺňa európske normy EN-71

Podložka MoMi MULTI je detské ihrisko plné podnetov a atrakcií. Stále premýšľate, či sa oplatí do takéhoto zariadenia investovať? Určite áno!

Vzdelávacia podložka je bezpečným miestom na hranie – podložka MoMi MULTI je atraktívne detské ihrisko, navyše oplotené textilnou zábranou, ktoré vám umožní nechať Vaše lezúce batoľa na chvíľu samotné a nebáť sa, že sa bude po byte túlať samo.

Vzdelávacia podložka podporuje koordináciu zraku – farebné hračky umiestnené na oblúkoch podložky MoMi MULTI upútavajú pozornosť zvedavého batoľaťa a zároveň podporujú jeho rozvoj. Vzdelávacia podložka podporuje rozvoj malej a veľkej motoriky. Hračky na podložke by mali byť umiestnené čo najviac od seba, aby sa na ne dieťa snažilo dosiahnuť, uchopiť ich a pohybovať sa.

Hračky v podložke MoMi MULTI sú zavesené na každej strane, čo núti batoľa k pohybu, a sú tiež rôznorodé, takže po chvíli hrania chce vyskúšať nové podnety. Šuštiace a pískacie prvky tiež povzbudia detské ruky k práci.

Vzdelávacia podložka stimuluje zmysly - vďaka podložke si dieťa môže precvičovať zrak a motorickú koordináciu. Hmat je naopak stimulovaný mäkkým materiálom podložky a hračkami.

Tieto hračky určite prinesú Vášmu batoľaťu veľa radosti:
- 4 prívesky, ktoré majú funkciu hrkálky a hryzátka
- Sieťka na medvedíky naplnená 30 loptičkami, ktoré je možné vziať ako samostatnú hračku na prechádzku alebo do vane
- Závesný veniec

V čom je MoMi MULTI jedinečný?
Chcete si kúpiť podložku, ktorá Vám bude slúžiť dlho a Vaše dieťa z nej nevyrastie počas prvého roku života? MoMi MULTI je práve takou podložkou. Má veľké rozmery, takže si ju budete môcť užívať oveľa dlhšie ako štandardnú podložku. Vďaka funkcii guličkového bazéna máte dva produkty v jednom. Chytré a veľmi praktické, že? Navyše je to super zábava pre trochu staršie deti, ktoré už samostatne sedia.

Pestrosť určite oceníte Vy aj Vaše dieťa. Hrkálky, šuštidlá, hryzátka - to všetko pomáha rozvíjať zručnosti a všetky zmysly batoľaťa. Podložka MoMi MULTI Vás prekvapila svojou funkčnosťou, však? Navyše je vďaka svojim veľkým rozmerom ideálnym miestom na spoločné hranie s Vaším batoľaťom. No tak čo? Budeme sa hrať?

Rozmery: 120x 100x 55cm
Záruka: 24 mesiacov

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: