Yookidoo Hracia deka s hrazdou

1 hodnotenie
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Hracia deka a jej jednotlivé prvky sú navrhnuté tak, aby bolo možné hranie v polohe na bruchu, na chrbte a v sede. Týmto spôsobom je podporovaný vývoj detí v rôznych fázach rastu.

90,16 €    
Kód tovaru 40126
Značka Yookidoo
Kategória Hracie deky a hrazdičky
 

Interaktívna hracia deka s veľa aktivitami pre zábavné objavovanie a správny rozvoj zmyslov tých najmenších.

Hracia deka a jej jednotlivé prvky sú navrhnuté tak, aby bolo možné hranie v polohe na bruchu, na chrbte a v sede. Týmto spôsobom je podporovaný vývoj detí v rôznych fázach rastu.

Revolučný systém tejto deky je v motorizovanom autíčku, ktoré môže byť pripojené k hrazde vo výške alebo na samotnej deke. Autíčko jazdí po svojej dráhe sem a tam kým hrá hudba. K dispozícii dve melódie: temperamentná a relaxačná. Ak je potrebné, môže byť hudba úplne vypnutá.

Na autíčko je možné pripevňovať jednotlivé postavičky ako cestujúcich. Pri jazde vo výške na hrazde slúži autíčko ako základňa pre zavesenie jednotlivých hračiek.

Pre rozsiahle hranie poskytuje deka hŕbu postavičiek a doplnkov ako napr. Zrkadlo a hrkálku, ktoré môžu slúžiť ako prvé hryzátko. Všetky doplnky vyzývajú k tvorivému experimentovaniu a vyvolávajú prirodzenú zvedavosť detí. Hravé koncentrovanie, motorika a koordinácia oko-ruka touto dekou výborne podporované.

Hracia deka sa vyznačuje veľmi stabilnou hrazdou na ktorú je možné pomocou prstencov zavesiť jednotlivé hračky, ktoré povzbudzujú dieťa k ich uchopenie. Jasné farby a rôzne povrchové materiály napomáhajú malému dieťaťu rozvíjať zrak a hmat.

Hracia deka sa ľahko zložiť, prenášať a skladovať.
Po odstránení všetkých súčastí možno deku vyprať.

Obsah balenia:
Deka 100 x 85 cm - Motorizovaná autíčko - Lišta pre autíčko - Princ - Princezná - Drak - Zrkadlo - Hrkálka

Požadované batérie: 3 x 1,5 V AAA (LR03)
Rozmer balenia: 800 x 520 x 110 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: