Rockit Hojdačka na kočík

66 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 9
 

Prebudí sa Vaše dieťatko, akonáhle s kočíkom prestanete pohybovať? Rockit Vám v tejto situácii pomôže jemným automatickým hojdaním a Vaše dieťatko tak bude nerušene dlho spať.

47,02 €    
Kód tovaru ROCKIT01
Značka Rockit
Kategória Ostatné doplnky ku kočíkom
 

Prenosné hojdačka kočíka

Prebudí sa Vaše dieťatko, akonáhle s kočíkom prestanete pohybovať? Rockit Vám v tejto situácii pomôže jemným automatickým hojdaním a Vaše dieťatko tak bude nerušene dlho spať.

Ako Rockit funguje? Jednoducho ho pripevníte k rámu kočíku, nastavíte intenzitu hojdania a stlačíte tlačidlo pre hojdania. Rockit potom začne hojdať kočík za Vás.

Získate tak niekoľko minút, aby ste v pokoji nakúpili, vyložili nákup, upratali, uvarili alebo si v pokoji vychutnali kávu, prečítali knihu či získali čas na iné dôležité aktivity. S hojdačkou sa tiež vyhnete neskorým nočným prechádzkam okolo domu, aby Vaše dieťa pokojne zaspalo.

Ako Rockit vznikol? Bol navrhnutý troma britskými otcami Nickom, Mattom a Mattom na základe skúsenosti Nicka s jeho trojmesačnej dcérou. Tá spala v kočíku iba vtedy, keď sa s ním pohybovalo. Prebudila sa ihneď čo Nick s kočíkom zastavil pri pokladni supermarketu alebo pri inej činnosti. Všimol si, že táto situácia trápi aj iných unavených rodičov a preto sa rozhodol vytvoriť automatickú hojdačku, ktorá bude kočík udržiavať v pohybe, keď sú rodičia zaneprázdnení inou činnosťou a nemôžu kočíkom pohybovať.

Vedecké testy dokazujú, že úroveň vibrácií hojdačky Rockit napodobňuje normálne ručné hojdanie kočíka. Špeciálne navrhnutý pohyb hojdačky je dokonca jemnejší než pohyb kočíka pri jazde po dlažbe. Prenosná hojdačka Rockit je navyše mimoriadne testovaná podľa najprísnejších bezpečnostných noriem.

Hlavné funkcie:

  • Prenosná hojdačka kočíka pre použitie doma i na cestách.
  • Univerzálny držiak pre všetky kočíky.
  • Vodeodolný, použiteľný aj v nepriaznivom počasí.
  • Jemný 30 minútový hojdací cyklus.
  • Tichý motor s nastavením rýchlosti hojdania.
  • Výdrž batérií v prevádzke až 60 hodín.

 

Prenosná hojdačka Rockit funguje na 4 x 1,5 AA batérie.

Veľkosť: 150 x 80 x 80 mm

Odporúčaný vek: od narodenia

Obsah balenia: Hojdačka kočíka, univerzálny držiak

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.