Cybex základňa BASE G

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Nastupovanie a vystupovanie dieťaťa z auta nebolo nikdy tak jednoduché ako so základňou Base G!

229,95 €    
Kód tovaru 523001172
Značka Cybex
Kategória Základne na autosedačky
 

Cybex základňa BASE G

Nastupovanie a vystupovanie dieťaťa z auta nebolo nikdy jednoduchšie vďaka otočnému mechanizmu základne G a systému Driving Direction Control, ktorý ich umiestni do správnej polohy. Kompatibilný s autosedačkami Cloud G i-Size a Sirona G i-Size.

Informácie o produkte

Špecifikácia:
- Vekové rozmedzie (v kombinácii s modelom Cloud G i-Size): Od narodenia do približne 24 mesiacov
- Vekové rozmedzie (v kombinácii s modelom Sirona G i-Size): Od narodenia do približne 4 rokov Schvaľovací predpis: UN R129/03 i-Size

Nastupovanie a vystupovanie dieťaťa z auta nebolo nikdy tak jednoduché ako so základňou Base G! Jedným zatiahnutím za otočnú rukoväť otočíte sedačku smerom k dverám vozidla a súčasne ju uvoľníte. K základni Base G sa hodí ako detská autosedačka Cloud G i-Size, tak autosedačka Sirona G i-Size pre batoľatá, ktoré poskytujú flexibilitu a dlhú životnosť potrebnú pre rastúce dieťa. Bezpečnostné nastavenie tlačidla Driving Direction Control (D.D.C.) zaisťuje, že autosedačku Cloud G i-Size je možné pripojiť a používať iba v polohe proti smeru jazdy. Dve ďalšie nastavenia umožňujú rozhodnúť, či sa autosedačka Sirona G i-Size používa v smere alebo proti smeru jazdy. Praktické uvoľňovacie tlačidlá ISOFIX uľahčujú inštaláciu a dodatočnú stabilitu zaisťuje chytro navrhnutá oporná noha.

Kompatibilný s:
- Cloud G i-Size
- Sirona G i-Size

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: