Značka BabyStyle Oyster: Štýlové a funkčné kočíky, ktoré vás dostanú!

Ak sa povie BabyStyle, každému napadnú hneď najmä kočíky, no táto značka s dvadsaťročnou tradíciou vyrába aj univerzálne detské výrobky ako nábytok, doplnky a detské autosedačky. Kočíky z dielne BabyStyle však vždy budú hrať prím – sú totiž skladné, perfektne vyzerajú a zmestia sa takmer všade – jednoducho paráda!

Od roku 1999 je značka BabyStyle Oyster synonymom mimoriadnej kvality na poli detských produktov. Aj keď renomovaná značka začínala so skromnými očakávaniami, dnes žne úspechy doslova celosvetovo. Ak hľadáte kompletnú súpravu pre prepravu vášho dieťaťa alebo potrebujete iba jeden z jeho prvkov, BabyStyle je tým pravý orechovým. Nielen, že vám poskytne dokonalý dizajn a šmrnc, ide o kvalitné výrobky, ktoré vás nesklamú. Značka BabyStyle Oyster prináša nielen vysokú kvalitu a zaujímavé prevedenia, jej dizajn je doslova skvostný. Možno aj preto sú kočíky z dielne tejto značky dlhodobým výhercom rôznych významných ocenení, ktoré udeľujú nielen tie najpovolanejšie – mamičky, ale excelujú aj v každej mediálnej ankete tohto druhu. Stabilné kočíky sú mimoriadne obľúbené nielen v športovom prevedení, osvedčili sa aj typy s hlbokými vaničkami. V ponuke nájdete aj autosedačky, samostatne dokúpiteľné vaničky a ďalšie praktické doplnky ku kočíkom.

 ;kociky-oyster-kociky

Oyster kočík ponúka množstvo benefitov

Nedisponujete autom, ktorého kufor v pohode odnesie aj veľký, neskladný kočík? Nevadí! Stále je tu športový kočík Oyster, ktorý dlhodobo valcuje rebríčky obľúbenosti. Niet divu, jeho rozmery a nosnosť sú také lákavé, že mamičky nemajú prečo váhať. Aj dizajn s koženými doplnkami sa stal už legendárnym. Spolu s unisex farbami patrí k tým najzaujímavejším prvkom na poli detských kočíkov. Medzi najobľúbenejšie produkty značky BabyStyle patrí jednoznačne skladný, efektný „šporťák“ Oyster Zero v zemitých univerzálnych farbách, ktorý za svoju originalitu a netradičný dizajn viackrát získal významné ocenenia. Zaujímavými kúskami však jednoznačne sú a za favoritom nezaostávajú ani Oyster 2, Atom, dvojičkovský Twin Lite, Max či Hybrid. K populárnym kočíkom značky BabyStyle si môžete dokúpiť aj obľúbené nánožníky Oyster a množstvo skvelých, užitočných doplnkov. Neváhajte, kočíky Oyster si vás získajú, ich používanie, skladanie a čistenie je mimoriadne jednoduché a ovládajú sa bezproblémovo v každom type terénu aj kvôli aretujúcim, pružným kolieskam.

oyster3-babystyle-kombinovaný-kočík-kociky