Nemecké kočíky značky Moon: Kvalitné kúsky pre aktívnych rodičov

Exkluzívna značka Moon ponúka tie najpohodlnejšie a najpriestrannejšie kočíky s odolnými podvozkami, ktoré zbožňujú malí i veľkí!

Prečo sú tieto kočíky také obľúbené? Za všetkým je ich rokmi overená kvalita a štýlový dizajn, ktorý však spĺňa aj tie najnáročnejšie kritériá mamičiek a oteckov na cestách s ich ratolesťami. Produkty Moon sú ideálne pre rodičov, ktorí milujú prechádzky v rôznych typoch terénu.

Stabilné podvozky a kolesá sú zárukou bezpečnej a pohodlnej jazdy. Na slovenskom trhu túto mamičkami obľúbenú značku nájdete už od roku 2015 a za ten čas sa z kočíkov Moon stali jedny z najpredávanejších. Dôvod? Bezkonkurenčný pomer kvality a ceny – to je Moon kočík!

kociky-moon-resea

MOON RESEA

Kočíky, fusaky, tašky a mnoho iného z dielne Moon

Nemecké kočíky značky Moon sú stávkou na istotu – sú mimoriadne skladné, ľahké a doslova ideálne na cesty. Ku kočíkom nájdete v ponuke množstvo doplnkov, ktoré vám presuny s bábätkom uľahčia. Či už hľadáte do svojej výbavy prebaľovacie tašky v štýlovom prevedení, pláštenky, nánožníky, fusaky alebo adaptéry či rukávniky, ak stavíte na Moon výrobky, bez pochýb dostanete tú najlepšiu kvalitu a prvotriedny dizajn.

Na svoje si prídu aj rodičia, ktorí hľadajú pre svoje deti priestrannejší typ vaničky a naozaj veľkoryso riešený nákupný kôš. Práve tieto atribúty ponúka značka Moon, konkrétne typ kočíka Scala. Obľúbeným modelom je aj Moon Nuova, Style alebo Resea.

kocik-moon-scala

MOON SCALA

Moderné kočíky Moon pre všetkých rodičov

Kočíky Moon sú výnimočné – ich minimalistický dizajn sa snúbi s prvotriednou kvalitou. Všetky komponenty totiž pochádzajú z vysoko kvalitných materiálov testovaných v Nemecku. Maximálny komfort pre deti aj rodičov je hlavným spoznávacím znamením trojkombinácií, dvojkombinácií i samotných športových kočíkov.

kocik-moon-nuova-city

MOON NUOVA CITY

Kočíky Moon nájdete v univerzálnych farbách pre dievčatá aj chlapcov. Sú vhodné nielen do mesta, vďaka veľkým kolesám sa nemusíte obávať ani náročnejšieho terénu – jednoducho, ideál na cesty aj na bežné vychádzky!