Predajňa Kočíky.sk, Dobrý anjel a Veronika Cifrová pomáhajú budúcim mamičkám

Čo je krajšie ako nosiť pod srdcom malého človiečika? Niekedy sa však stáva, že sa narodí do rodiny, kde trpia núdzou, a ešte k tomu v nej úradujú aj vážne ochorenia. Dobrý anjel v spolupráci s našou predajňou Kočíky.sk a budúcou mamičkou Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou sa rozhodli potešiť desať takýchto rodín praktickým darčekom.

10 praktických balíčkov pre rodiny v núdzi

Neziskovú organizáciu Dobrý anjel predstavovať netreba. Nebyť však dobrých ľudí zo Slovenska, ktorí mesiac čo mesiac prispievajú na jej účet, by celý systém fungovať nemohol. Vďaka nim si 3 000 zaevidovaných rodín v núdzi môže mesiac čo mesiac prilepšiť o celkom peknú sumu, a tak vedia lepšie znášať výdavky spojené s liečbou svojich vážne chorých detičiek.

Čo však poteší rodinu viac ako akékoľvek peniaze? Dobrá správa, že sa rozrastie o ďalšieho člena. A preto sa Dobrý anjel v spolupráci s Kočíky.sk rozhodol potešiť 10 budúcich mamičiek pekným darčekom

dobryanjel

ZDROJ OBRÁZKU: FACEBOOK STRÁNKA DOBRY ANJEL https://www.facebook.com/dobryanjel/

Kočíky.sk si to chcú zopakovať

Každý vie, že príprava výbavičky pre novorodenca je finančne náročná, a v prípade, že rodina musí investovať aj do liečby chorého člena, nie je jednoduché zabezpečiť úplne všetko, aby bola starostlivosť o dieťatko pohodlná. Kočíky.sk vložili do pripravených balíčkov pre budúce mamičky všetko podstatné – fusaky, tašky, fľaše, cumlíky a pod.

Úlohou Dobrého anjela bolo vybrať zo zoznamu sociálne slabších rodín 10 adries, na ktoré hodnotné balíčky následne doručili. Z akcie sme mali taký dobrý pocit, že niečo podobné určite pripravíme aj na Vianoce