Máte doma malého alergika?

Čerstvý vzduch je pre život človeka nevyhnutný. To, aký vzduch je vo vašom okolí, neovplyvníte, aspoň doma si preto vytvorte oázu sviežeho vzduchu pomocou čističky vzduchu. 

Čistička vzduchu je užitočný domáci spotrebič pre každého, nielen pre alergikov. Vzduch dokáže zbaviť vírusov a baktérií a vďaka tomu vás dokáže ochrániť pred respiračnými ochoreniami, ktoré na vás v dnešnej dobe číhajú na každom kroku. Princíp fungovania čističky vzduchu je veľmi jednoduchý. Vzduch je nasávaný do prístroja, kde prejde sústavou filtrov a nakoniec je vypúšťaný späť do miestnosti zbavený dráždivých nečistôt. Starostlivosť o vzduch patrí v dnešnej dobe k samozrejmosti – majitelia domácností si zaobstarávajú nielen čističky vzduchu, ale aj ionizátory, difuzéry a rôzne zvlhčovače vzduchu.

Trpia vaši najbližší alergiami? Uľahčite im dýchanie čističkou vzduchu!

Alergici a astmatici najviac ocenia čističky vzduchu s vysokým výkonom a sústavou niekoľkých filtrov, ktorá zahŕňa aj účinný HEPA filter. Ak chcete staviť naozaj na istotu, jeden z najvýkonnejším prístrojov na trhu je v súčasnosti čistička vzduchu Stadler Form Roger. Tieto čističky dosahujú najvyššiu účinnosť pri zachytávaní prachu, peľov, plesní a ďalších alergénov, certifikované filtre zničia až 99,9 % vírusov chrípky.

 Ak túžite po čistom vzduchu, zabezpečíte si ho jednoducho automatickým režimom, celé zariadenie ovládate jednoducho cez aplikáciu. Buďte pri svojom zdraví obozretní, dožičte si spoľahlivý a výkonný prístroj, ktorý ochráni vaše bývanie pre nežiaducimi vírusmi a alergénmi. Domácnosť dokážu čističky vzduchu zbaviť prachu, peľu, cigaretového dymu, plesní, vírusov i baktérií, pracujú úplne ticho s minimálnou spotrebou elektriny.

Prečo staviť na značku Stadler Form?

Nerobte kompromisy, nie je to potrebné. Švajčiarske produkty Stadler Form sú maximálne funkčné a elegantné. Renomovaná značka, ktorú obľubujú tisíce zákazníkov po celom svete, ponúka nielen čističky vzduchu, ale aj odvlhčovače, zvlhčovače vzduchu, ohrievače, difuzéry a mnoho ďalšieho pre dokonalú kvalitu vzduchu vo vašej domácnosti. Funkčnosť, prvotriedna kvalita a prepracovaný dizajn – to sú obľúbené zariadenia od bezkonkurenčnej švajčiarskej značky Stadler Form. Nadýchnite sa čerstvého vzduchu aj vy!