Ľahký, skladný, pohodlný – taký je kočík MUTSY NEXO

„Bolo to v nákupnom centre v Salzburgu“, tak opisuje Silvia prvé stretnutie s kočíkom MUTSY NEXO. To, že ide o značku MUTSY, rozpoznala hneď.

Veľmi nás teší, že na základe našej odbornej prezentácie si vybrala kočík práve v našej predajni kociky.sk. Vyskúšala si ho aj malá Natalinka. Silvia sa presvedčila o jeho skladnosti a hlavne si vyskúšala, ako sa s ním manipuluje. Prečítajte si viac o skúsenostiach našej spokojnej zákazníčky Silvii na jej blogu alebo Facebook Fanpage.

Lepšie je raz vidieť a ešte lepšie vyskúšať

Preto si pozrite krátke video o základných vlastnostiach športového kočíka MUTSY NEXO. Ostatné videá nájdete v detaile produktu. Zároveň vás radi privítame v našej predajni kočíky.sk v Shopping Palace Zlaté Piesky, kde vám poradíme, a kde si môžete vy aj vaše dieťatko vyskúšať kočík. Predstavíme vám aj širokú škálu príslušenstva, ktorá doplní a ešte spohodlní používanie kočíka. Presvedčte sa o tom, aké je to jednoduché. Keď si kúpite kočík cez náš e-shop, tak vám ho prinesie kuriér zadarmo. Naša predajňa ponúka aj pri nákupe na predajni dopravu kuriérom zadarmo priamo k vám domov vo vopred dohodnutom termíne.

Prečo nakupovať u autorizovaného predajcu?

Niekedy stačí, že sa uvoľní skrutka, vypadne a stratí sa. Kočík sa stáva nepoužiteľný. Poznáte tú oštaru s reklamovaním. Neviete kedy bude hotový? V čom budete voziť svoje dieťa? A hlavne, ako na to?

Náš školený personál vám ochotne pomôže s reklamáciou a v prípade možnosti servisný technik vadu odstráni na počkanie, čo je k nezaplateniu. Pretože spokojný zákazník je našou prioritou, hlavne spokojné dieťatko. Predsa ide o deti, o najväčší poklad, ktorý máme.