Najlepší spoločník pre rodinu

Veľmi nás teší, že mamička, blogerka a zároveň veľká fanúšička značky MUTSY Silvia si nedávno prišla do našej predajne vybrať nový kočík. Zakúpila si kočík Mutsy NEXO, s ktorým o pár dní odcestovala za veľkú mláku na dovolenku. Cesta lietadlom bola príjemná aj s malým dieťaťom. Napomohla k tomu aj ľahká manipulácia s kočíkom, a aj to, že je sám o sebe ľahučký. Užívajú si s ním dlhé prechádzky v meste New York v USA, ako aj na výlete v Kanade. Ich dieťatko sa v ňom cíti pohodlne a komfortne.

Viete milé mamičky o čom rozprávam. Keď je dieťa na výlete spokojné, spokojná je celá rodina. A to je k nezaplateniu. Kočík sa veľmi dobre vysporiada s nástrahami veľkomesta, ako sú schody do podchodov, vstupy do predajní či kaviarní a do jeho úložného priestoru pohodlne odložíte všetko, čo do mesta potrebujete.  

športový kočík Mutsy NexoĽahký a odolný kočík

Športový kočík Mutsy NEXO je vyrobený z ľahkých, ale pri tom odolných materiálov. Luxusné prevedenie s dôrazom na detail ponúka pohodlie dieťatku, ako aj mamičke pri manipulácii. Bohaté príslušenstvo ku kočíku zaistí dieťaťu pohodlie pred nepriazňou počasia, či je to vietor, dážď, zima, alebo slnko. Kočík Mutsy NEXO oceňujú aj odborníci na viacerých kontinentoch, ale najväčšie ocenenie dokážu dať spokojné mamičky a detičky. Je vhodný pre dieťa od narodenia až do 4 rokov, alebo 25 kg.

Nasadením adaptérov môžete na kočík pripevniť autosedačku Maxi-Cosi. Tieto autosedačky majú výborné výsledky v testovaní bezpečnosti. Silvia si tiež v našej predajni kočíky.sk zakúpila autosedačku Maxi-Cosi Tobi, je to sedačka, ktorá jej vydrží do doby, kým jej dieťatko dosiahne 4 roky. Je elegantná a ľahko sa čistí, čo ocenia najmä mamičky, ktoré často vozia svoje ratolesti. Takisto má príslušenstvo, ktoré vytvorí pohodlie vášmu dieťaťu na cestách v horúcich letných dňoch, ako napríklad letný poťah, držiak na nápoje alebo slnečná strieška.

Vyskúšajte si ho u nás

Radi vás privítame aj s vašim dieťatkom v našej predajni kočíky.sk v Shopping Palace Zlaté Piesky Cesta na Senec 2/A v bratislave, aby ste si vyskúšali športový kočík Mutsy NEXO, ako aj jeho príslušenstvo a presvedčili sa o jeho prednostiach. Náš odborný personál vám odprezentuje kočík a odpovie na vaše otázky.

Sledujte Silviu na jej blogu a na jej Facebook Fanpage a dozviete sa zaujímavé rady pre mamičky, ako aj pre detičky.