Zopa Autosedačka SPINFIX

Neohodnotené
 
Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 10
 

„Choďte správnym smerom“

244,90 €
Značka Zopa
Kategória Detské autosedačky Ostatné
Zvoľte variant
003 editednb 21 Kód tovaru ZOP021020_FOGGY_GREY Varianta: Foggy Grey 244,90 €
   
001 editedjr 31 Kód tovaru ZOP021020_JESTER_RED Varianta: Jester Red 244,90 €
   
 

Autosedačka SPINFIX rozšírila portoflio I-Size modelov značky Zopa. Vďaka kvalitnému, vystuženému korpusu a deformačným zónam obstála v náročných testoch nielen čelného, ​​ale aj bočného nárazu. Okrem bezpečnostných prvkov vyniká tento model tiež unikátnou vlastnosťou – možno ju v aute otáčať o 360 °. Táto funkcia umožňuje rodičom sa rozhodnúť, či chcú dieťa od pätnástich mesiacov voziť po alebo proti smere jazdy (v protismere až do 105 cm, tj. cca 4 rokov).

Funkcia otáčania výrazne uľahčuje pútanie detí do autosedačky. Rodič si ju jednoducho otočí do "nástupnej polohy" smerom k dverám a pohodlne pripúta dieťa. Vďaka tejto polohe má prehľad, či sú pásy správne umiestnené, nepretočený a utiahnuté. Je takmer nemožné urobiť pri pútanie chybu, čo prispieva k väčšej bezpečnosti jazdy.

Možným chybám pri pútaní zabraňujú ďalšie bezpečnostné prvky ako isofix, ktorým sa autosedačka pripevňuje do auta, a podperná noha. Vďaka všetkým spomínaným vlastnostiam, sa autosedačka SPINFIX radí medzi TOP modely autosedačiek vo svojej triede a cenovej úrovni.

Možno ju používať od narodenia, ale ideálna je ako pokračujúca autosedačka nadväzujúca na vajíčko, ktorá deťom vydrží až do 105 centimetrov.

Autosedačka SPINFIX rozšírila portoflio I-Size modelov značky Zopa.

-  Od narodenia do 105 cm (skupina 0+, 1)

-  Spĺňa najvyššiu európsku bezpečnostnú normu ECE R 129, takzvanú I-Size

-  Testovaná na čelný aj bočný náraz v európskych laboratóriách

-  Inštalácia pomocou Isofix a oporné nohy

-  Otočný mechanizmus o 360 °

-  Jednoduché polohovanie do 4 pozícií

-  Nástupná poloha

-  5bodový bezpečnostný pás

-  Možnosť jazdy v protismere až do 105 cm (poloha skoro v ľahu)

-  Možnosť jazdy po smere od 15 mesiaca (možnosť 3 polôh)

-  Bezpečnostný oblúk, ktorý zväčšuje priestor pri nohách a zvyšuje bezpečnosť pri náraze

-  Rýchlo odnímateľný a umývateľný poťah

 

i-Size
Je pre vás bezpečie na cestách dôležité? Pre nás je prioritou! Preto sme vytvorili autosedačku, ktorá spĺňa najvyššiu Európsku normu ECER 129, takzvanú i-SIZE. Aby získala schválenie pre túto normu, prešla náročným testovaním v Európskych laboratóriách, kde bola testovaná nielen na čelný, ale aj bočný náraz.

Jazda v protismere až do 4 rokov
Autosedačka SPINFIX umožňuje jazdu v protismere nielen do 15. mesiaca, ale až do 105 cm (približne 4 rokov) dieťaťa. Ide hlavne o ochranu krčnej chrbtice, ktorá je predovšetkým u bábätiek a batoliat veľmi krehká. Pri čelnom náraze počas jazdy po smere by mohlo dôjsť k prudkému natiahnutiu krku smerom dopredu a ľahkému spôsobeniu zranenia. Vozte teda svoje deti čo najdlhšie v protismere jazdy a umožnite im tým najvyššiu možnú ochranu.

ISOFIX
Autosedačka SPINFIX sa upevňuje pomocou Isofix, ktorý zaručuje jednoduchú, pevnú a 100% správnu inštaláciu autosedačky. Bezpečnosť sa zvyšuje vďaka pevnému spojeniu medzi autosedačkou a vozidlom.

Oporná noha
Je to prvok, ktorý v prípade nárazu znižuje silu pohybu vpred a chráni tak vaše dieťa. Minimalizuje pohyb a otáčanie autosedačky. Oporná noha je výškovo nastaviteľná. Správnu inštaláciu na podlahe vozidla signalizuje indikátor.

Rotácia o 360°
Inovatívny otočný mechanizmus autosedačky SPINFIX prináša hneď niekoľko výhod. Autosedačku možno jednoducho otočiť po alebo proti smeru jazdy, výhodná je aj tzv. nástupná poloha, pri ktorej sa autosedačka otočí k dverám a ľahko do nej usadíme a pripútame dieťa.

Jednoduché polohovanie
Autosedačka SPINFIX umožňuje 4 pozície polohovania. Pri jazde v protismere (od narodenia do 105 cm) odporúčame používať pozíciu takmer v úplnom ľahu, ktorá je pre najmenšie deti veľmi pohodlná a bezpečná. Pri jazde v smere (od 15 mesiacov) je možné používať až 3 polohovacie pozície.

Novorodenecká vložka
Autosedačka SPINFIX myslí na pohodlie tých najmenších. Vytvorili sme preto špeciálne tvarovanou novorodeneckú vložku, ktorá zaisťuje pohodlie a bezpečnosť od narodenia do 3 až 5 mesiacov.

5 bodový pás
Zaistí najvyššiu možnú ochranu a stabilitu dieťaťa v autosedačke. V prípade nehody bezpečnostný pás rozloží silu nárazu do 5 bodov – dva na ramenách, dva na bedrách a jeden na spone medzi nohami. Chráni tak vaše dieťa pri náraze z akejkoľvek strany aj pri úplnom pretočení vozidla.

Bezpečnostný oblúk
Zvyšuje stabilitu, zabraňuje nakloneniu sedačky v prípade nárazu a zaisťuje zväčšenie priestoru v oblasti nôh vášho dieťaťa pri jazde v protismere.

Praktický poťah
Na cestách s deťmi sa môžu prihodiť rôzne príhody, pri ktorých sa autosedačka zašpiní. Navrhli sme preto rýchlo odnímateľný poťah, ktorý možno ľahko umyť, a vy tak skoro môžete bez starostí pokračovať v ceste.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: