Reer Nerezová termoska široká

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 9
 
12,95 €
Značka Reer
Kategória Ostatné jedálenské potreby pre deti
Zvoľte variant
90408 pure edelstahl warmhaltebox produkt 02 72dpi Kód tovaru 90408 Varianta: 300ml 12,95 €
   
 

Nerezová termoska 350 ml. široká

  • jednoduché naplnenie vďaka veľkému otvoru
  • s dvojitou stenou z nerezovej ocele

Termoska z nerez ocele je vhodná na cesty i na doma.
Pokiaľ do termosky vložíte jedlo pri teplote cca 80 °C, po 10 hodinách bude jeho teplota cca 40 °C, bežné nápoje zostanú teplé až 8 hodín.

Termoska PURE 300 ml - ŠIROKÁ - NEREZOVÁ 

Ideálny pomocník na cesty

Keď cestujete s dieťaťom, vždy sa oplatí mať po ruke niečo na zub. Či už sa jedná o malú desiatu alebo o plnohodnotné jedlo, akákoľvek nádoba na uschovanie potravín má na cestách cenu zlata. Široká termoska Pure zaisťuje bezpečné prevážanie potravín a udržuje je teplé až po dobu 6 hodín.

Pre ľahké skladovanie potravín

Termoska má vákuovo izolovaný dvojitý plášť, ktorý zaručuje, že jedlo vnútri zostane teplé až 6 hodín.

Využitie v každom veku

Akonáhle vaše dieťa vyrastie z detských kaší, môžete do termosky bezpečne uložiť napr. Obilniny, orechy alebo sušienky a bez obáv vyraziť na výlet. Počas teplých dní zostáva ovocie a zelenina v termoske príjemne chladná a svieži po dlhú dobu.

Všetko v suchu

Vďaka silikónovému krúžku sa nemusíte báť nepríjemného vytečeniu tekutiny. Dvojitá stena navyše zabraňuje vzniku kondenzačných kvapiek na povrchu termosky.

kvalitné materiály

Robustný vnútorná i vonkajšia stena je vyrobená z nerezovej ocele, ktorá odolá každodenné použitie, je bezpečná pre skladovanie potravín a neprenáša sa z nej kovová pachuť. Termoska samozrejme neobsahuje BPA, PVC ani škodlivá zmäkčovadlá.

protišmyková podložka

Spodná strana termosky je pokrytá silikónovou podložkou, ktorá predchádza nechcenému prevráteniu a zároveň chráni chúlostivé povrchy.

Jednoduchá manipulácia

Vďaka 7cm plniacemu otvoru môžete do termosky uschovať široký výber potravín. Po použití možno termosku ľahko očistiť a zaistiť tak hygienicky čisté používanie po dlhú dobu.

Ochrana životného prostredia

Používaním termosky sa prispieva k ochrane životného prostredia. Vďaka svojmu robustnému spracovaniu ju možno používať po mnoho rokov a je dokonalou alternatívou k pokrmom s jednorazovým obalom. Pre zníženie odpadu z obalového materiálu sa termosky predávajú nebalené a sú opatrené iba štítky, ktoré sú zo 100% recyklovateľného hrubého papiera.

vlastnosti:

- udržuje jedlo teplé až 6 hodín

- ideálna na prípravu a skladovanie detskej výživy

- robustné a stabilné prevedenie z nerezovej ocele

- protišmyková podložka

- objem: 300 ml

materiál:

- nerezová oceľ, plast

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: