Reer Lyžičky BabySpoon 5ks

Neohodnotené
 
  • 1 z 7
 
2,95 €    
Kód tovaru 23022
Značka Reer
Kategória Ostatné jedálenské potreby pre deti
 

Lyžičky BabySpoon 5ks

- s extra dlhou rukoväťou - vhodné aj pre hlboké nádoby
- úzky tvar lyžičky, ideálny pre malé detské ústa
- flexibilná rukoväť lyžice pre ľahké kŕmenie
- zodpovedá bezpečnostnej norme EN 14372

Jesť kašu - ľahké a bezpečné
Vo väčšine prípadov od 5. alebo 6. mesiaca života už bábätku nestačí iba materské mlieko a zvyšuje sa záujem o pevnú stravu. Teraz je ten správny čas na prvú kašu. Ale ako pri mnohých iných veciach, jesť z lyžičky sa musíte najprv naučiť. Vzhľadom na to, že deti lyžičku ešte nepoznajú, drobci ju spočiatku budú hrýzť alebo dokonca sať, preto odborníci odporúčajú používať špeciálne lyžičky na dojčenskú kašu.
Lyžička na kŕmenie BabySpoon je špeciálne navrhnutá pre bábätká a podporí vás pri kŕmení prvých kaší.

Ideálne pre malé detské ústa vďaka úzkemu plochému tvaru lyžice
BabySpoon má tvar lyžičky obzvlášť vhodný pre deti. Lyžičková časť je úzka a zmestí sa aj do tých najmenších detských úst. Hĺbka lyžičky uľahčuje jej vkladanie do úst a je dostatočne veľká na ideálnu porciu jedla.
Vzhľadom na to, že poschodie, ďasná a pery dojčiat a detí sú stále veľmi citlivé, je obzvlášť dôležité, aby sa vaše dieťa nemohlo pri jedle zraniť lyžičkou. Bezpečnostná lyžička vďaka zaobleným okrajom chráni citlivé ústa vášho bábätka pred poranením.

Jednoduché kŕmenie vďaka ergonomickej a extra dlhej rukoväti lyžice
Lyžička na kŕmenie BabySpoon má extra dlhú rukoväť. To vám umožní ľahko ich kŕmiť z hlbokých pohárov a tiež uľahčí vášmu dieťaťu prvé samostatné pokusy o jedlo. Po krátkom čase bude chcieť vaše dieťa jesť samostatne a siaha po lyžičke. Dlhá rukoväť ponúka dostatok miesta na vaše dve ruky a umožňuje vám podporovať pokusy vášho dieťaťa o jedlo.
Vďaka ergonomickému tvaru rukoväte sa lyžička vždy pohodlne drží.

Kvalita a bezpečnosť kontrolovaná podľa prísnych testovacích noriem
Aby bola dojčatám a batoľatám poskytnutá maximálna ochrana, sú produkty Reer kontrolované podľa prísnych testovacích noriem. Produkt prechádza nielen internými testami, ale je tiež skúmaný nezávislými inštitútmi. Bezpečnostná lyžica bola testovaná podľa normy EN 14372. Táto norma špecifikuje bezpečnostné požiadavky s ohľadom na materiály, konštrukciu, dizajn, balenie a nálepky na príbory a riad pre deti. Iba detské lyžičky, ktoré boli testované podľa tejto normy, zaručujú bezpečné a nezávadné používanie.
Naša detská lyžička je vyrobená z plastu bezpečného pre potraviny, neobsahuje BPA a neobsahuje žiadne malé časti, ktoré by bolo možné prehltnúť. Je možné ho umývať v umývačke riadu a zostáva tak hygienicky čistý po dlhú dobu.

Vlastnosti:
- s extra dlhou rukoväťou - vhodné aj pre hlboké okuliare
- úzky tvar lyžičky, ideálny pre malé detské ústa
- vysoko kvalitný, potravinársky bezpečný plast, bez BPA
- vhodné do umývačky
- zodpovedá bezpečnostnej norme EN 14372

Farba: pestrá
Obsah: 5 kusov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: