Reer Kefa na fľašu a cumlíky s hubkou

Neohodnotené
 
  • 1 z 8
 
3,95 €    
Kód tovaru 21031
Značka Reer
Kategória Doplnky k flaškám pre deti
 

Kefa na fľaše a cumlíky s hubkou

- rozmerovo stabilné, odolné štetiny a čistiaca huba zaistí dôkladné vyčistenie dojčenských fliaš a cumlíkov
- integrované závesné zariadenie a pohodlná rukoväť
- 2v1: s praktickou vysávacou kefou; Uložené v rukoväti pre úsporu miesta

Hygiena je obzvlášť dôležitá pre novorodenca. Ich mladý imunitný systém umožňuje bábätkám ľahko vyvinúť infekcie aj bolestivé koliky a žalúdočné alebo črevné problémy. Dostatočný dôvod venovať zvláštnu pozornosť čistote dojčenského príslušenstva, najmä fliaš, cumlíkov atď. S kefkou na fľaše a cumlíky 2v1 je možné fľaše a cumlíky vyčistiť obzvlášť dôkladne.

Praktický produkt 2v1
Kombinácia kefy na fľašu a cumlíky
Kefka na fľaše má v rukoväti prídavnú kefku na cumlíky. Kefkou tak môžete nielen dôkladne vyčistiť telo fľaštičky, ale hygienicky vyčistiť aj cumlíky, cumlíky alebo aj jednotlivé diely odsávačky.

Veľká kefa na fľašu so špongiou a nylonovými štetinami
Kefa na fľaše sa skladá z dvoch čistiacich prvkov: huby a rozmerovo stabilných nylonových štetín. Huba zaistí penenie umývacieho prostriedku a prispôsobí sa každému tvaru dna - na dôkladné čistenie až do posledného rohu fľaše. Odolné, a napriek tomu mäkké nylonové štetiny uvoľňujú aj tie najodolnejšie zvyšky mlieka bez toho, aby fľašu poškodili. Extra dlhá rukoväť umožňuje ľahké čistenie aj hlbokých fliaš.

Integrovaná cumlíková kefa na spoľahlivé čistenie cumlíkov, cumlíkov atď.
Malá kefka na cumlíky je vhodná na dôkladné čistenie všetkého drobného príslušenstva, ktoré je na kŕmenie potrebné. Aby sa malá kefka nestratila, je možné ju po použití uložiť do rukoväte kefy na fľaše. Integrovaný otvor v rukoväti zaisťuje rýchle a úplné vyschnutie kefky a zabraňuje šíreniu baktérií a plesní.

Jednoduché čistenie vhodné do umývačky
Pre dlhé a hygienické používanie štetcov je taktiež zásadné ich vlastné čistenie. Oba štetce by sa preto mali po každom použití vyčistiť teplou saponovou vodou a potom opláchnuť čistou vodou. Štetce je možné tiež vložiť do umývačky na obzvlášť dôkladné čistenie.

Hygienické skladovanie vďaka závesnému zariadeniu
Aby bolo možné vyčistenú kefu na fľaše následne hygienicky uložiť, bola vybavená praktickým závesným zariadením. To znamená, že kefa sa dá vždy pripevniť na kuchynskú lištu v dosahu a nemusí sa pokladať na odkvapkávaciu plochu kuchynského drezu napríklad handričkou a hubkou, kde by sa mohla dostať do kontaktu s choroboplodnými zárodkami a baktériami. .

Vlastnosti:
- kefa na fľaše s rozmerovo stálymi, odolnými štetinami a čistiacou špongiou
- s praktickou cumlíkovou kefkou; uložený v rukoväti pre úsporu miesta
- integrované závesné zariadenie
- vhodné do umývačky

Rozmery: cca 27,5 x 6,5 cm
Materiál: plast, nylon, kov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: