Reer Chrániče sluchu SilentGuard Kids

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 14
 

Spoľahlivá ochrana proti škodlivému hluku (SNR=27). Vhodné na koncerty, futbalové zápasy alebo ohňostroje. ľahká a široká čelenka s mäkkým polstrovaním pre optimálne pohodlie pri nosení.

18,95 €
Značka Reer
Kategória Ostatné pomôcky pre bezpečnosť detí
Zvoľte variant
Reer Chrániče sluchu SilentGuard Kids - Pink Kód tovaru 53094 Varianta: Pink 18,95 €
   
Reer Chrániče sluchu SilentGuard Kids - Blue Kód tovaru 53083 Varianta: Blue 18,95 €
   
 

Chrániče sluchu SilentGuard Kids

Spoľahlivá ochrana vďaka účinnej izolácii
Dlhodobé vystavenie akémukoľvek hluku vyššiemu ako 80 decibelov (napr. kosačky na trávu, veľké skupiny ľudí) môže spôsobiť poškodenie sluchu. Čím hlasnejší je hluk, tým rýchlejšie má za následok poškodenie sluchu. Zvuk o sile 110 decibelov (napr. ohňostroj, húkanie klaksónu v blízkosti) môže viesť k okamžitému poškodeniu sluchu. Vďaka svojej izolácii majú tieto kapsulové chrániče sluchu jednočíselné hodnotenie (SNR) 27, ktoré poskytuje spoľahlivú ochranu citlivým detským ušiam. Úroveň zvukovej izolácie 27 SNR znamená, že chránič v priemere zníži intenzitu zvuku o 27 decibelov, než sa zvuk dostane k ušným bubienkom. Vďaka tomu je možné väčšinu hlasných zvukov znížiť na neškodnú úroveň (pod 80 decibelov).

Perfektný strih, ktorý rastie s vašim dieťaťom vďaka plynule nastaviteľnej čelenke
Tento chránič sluchu obsahuje nastaviteľnú čelenku potiahnutú mäkkým povrchovým materiálom. Čelenku je možné plynule prispôsobiť hlave vášho dieťaťa, takže chránič sluchu rastie s vašim dieťaťom. Vnútorný povrch čelenky je polstrovaný pre veľmi vysoký komfort nosenia.

Komfort pri nosení vďaka ľahkým kapsulám na uši a elastickej čelenke
Tvar chrániča zaisťuje pohodlné uchytenie na malých ušiach detí. Mäkké polstrovanie uší šetrné k pokožke zaisťuje príjemný pocit na dotyk pre uši vášho dieťaťa. Ušné kapsule sú pripevnené k hlavovému pásiku pomocou drôtov náhlavnej súpravy. Tie zaisťujú rovnomerné rozloženie tlaku. Samotný chránič sluchu je vyrobený zo špeciálneho, nízkeho, zvuk tlmiaceho materiálu pre maximálny komfort nosenia.

SilentGuard chrániče sluchu pre dojčatá a malé deti
Sortiment produktov SilentGuard zahŕňa chrániče sluchu pre deti od 12 mesiacov veku a deti až do školského veku. Zatiaľ čo SilentGuard Baby je navrhnutý tak, aby dokonale vyhovoval potrebám bábätiek (12-24 mesiacov), SilentGuard Kids je obzvlášť vhodný pre deti vo veku 24 mesiacov a staršie, ktoré rastú spolu s nimi. Oba modely sú dostupné v modrej a ružovej farbe.

Podrobnosti:
- spoľahlivá ochrana pred škodlivými zvukmi (SNR=27)
- perfektný strih, ktorý rastie s dieťaťom
- zabraňuje tlakovým bodom na citlivej hlave vášho dieťaťa
- veľmi malé a ľahké ušné kapsule
- skladací design
- materiály šetrné k pokožke a odolné, ľahké čistenie
- testované podľa EN 352-1
- k dispozícii tiež: SilentGuard Baby v modrej a ružovej farbe pre deti mladšie ako 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: