Reer Chrániče sluchu SilentGuard Baby

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 20
 

Spoľahlivá ochrana pred škodlivými zvukmi (SNR=25). Zabraňujú tlaku na citlivú hlavu. Zvlášť malé a ľahké ušné kapsule.

23,95 €
Značka Reer
Kategória Ostatné pomôcky pre bezpečnosť detí
Zvoľte variant
Reer Chrániče sluchu SilentGuard Baby - Pink Kód tovaru 53074 Varianta: Pink 23,95 €
   
Reer Chrániče sluchu SilentGuard Baby - Blue Kód tovaru 53063 Varianta: Blue 23,95 €
   
 

Chrániče sluchu SilentGuard Baby

Ochrana pre citlivé detské uši
Sluch bábätiek a malých detí ešte nie je plne vyvinutý, a preto je obzvlášť citlivý na hluk. Hluk nad 85 decibelov, napríklad na letisku alebo pri ohňostroji, je škodlivý pre citlivé detské ušká a môže spôsobiť trvalé poškodenie sluchu. Preto by ste mali sluch svojho dieťaťa čo najviac chrániť. Chrániče sluchu SilentGuard Baby ponúkajú spoľahlivú ochranu pred škodlivými zvukmi a zabraňujú tak možnému poškodeniu sluchu.

Spoľahlivá ochrana vďaka vysokému izolačnému účinku
Všetky zvuky vyššie ako 80 decibelov (napr. kosačky na trávu, davy ľudí na hokeji či futbale) majú dlhodobý škodlivý účinok na sluch. Čím hlasnejšie sú zvuky, tým rýchlejšie dochádza k poškodeniu. Hluk nad 110 decibelov (napr. ohňostroje, trúbenie áut v bezprostrednej blízkosti) môže spôsobiť okamžité poškodenie sluchu. Vďaka izolačnému efektu 25 SNR (Single Number Rating), chrániče sluchu ponúkajú spoľahlivú ochranu pre citlivé detské uši. Hodnota útlmu 25 SNR znamená, že hlasitosť je pred dopadom na bubienok zoslabená chráničom sluchu v priemere o 25 decibelov. To znamená, že hlasné zvuky sú obvykle znížené na neškodnú úroveň (pod 80 decibelov).

Perfektne sedí a rastie s vašim dieťaťom vďaka čelenke so suchým zipsom
Mäkká, elastická čelenka sa dá vďaka suchému zipsu flexibilne upraviť. Čelenku je možné individuálne prispôsobiť veľkosti hlavičky vášho bábätka tak, aby pevne sedela bez otlačenia a ponúkala tak optimálne pohodlie. Ani spiace deti nerušia mäkká a tenká čelenka.

Vysoký komfort nosenia vďaka ľahkým a mäkkým kapsulám do uší
Tvar chrániča ponúka presné uchytenie na malé detské uši. Vďaka použitiu obzvlášť ľahkých materiálov znižujúcich hluk sú chrániče sluchu extra ľahké a ponúkajú vysoký komfort. Mäkké náušníky šetrné k pokožke sú obzvlášť pohodlné. Vzhľadom na to, že kapsule nie sú trvalo pripevnené k čelenke, ale je možné ich flexibilne posúvať, je možné ich vždy umiestniť presne nad uši.

Medzi produkty SilentGuard patria chrániče sluchu pre bábätká od 12 mesiacov až po modely pre školské deti. Zatiaľ čo SilentGuard Baby bol optimálne navrhnutý pre potreby tých najmenších (12 - 24 mesiacov), rastúci SilentGuard Kids je vhodný pre deti vo veku 24 mesiacov a staršie. Oba modely sú dostupné v modrej a ružovej farbe.

Podrobnosti:
- spoľahlivá ochrana pred škodlivými zvukmi (SNR=25)
- perfektný strih, ktorý rastie s dieťaťom, vďaka nastaviteľným čelenkám pre optimálne pohodlie pri nosení (47-54 cm)
- zabraňuje tlakovým bodom na citlivej hlave vášho dieťaťa
- veľmi malé a ľahké ušné kapsule
- skladací design
- materiály šetrné k pokožke a odolné, ľahké čistenie
- testované podľa EN 352-1
- k dispozícii tiež: SilentGuard Kids v modrej a ružovej farbe pre deti od 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: