LevinFelin Detská rastúca postieľka SMART BED 9v1 Round

17 hodnotení
 
Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
 • 1 z 6
 

Jedinečná detská rastúca postieľka, ktorá rastie spolu s Vašim bábätkom a postkytne mu pohodlie po celé detstvo. Postielka rastie s dieťatkom od narodenia a môže byť využívaná až do 10 rokov.

399 €
Značka LevinFelin
Kategória Drevené postieľky
Zvoľte variant
D75 9864 600x401 Kód tovaru ROUND_BIELA Varianta: Biela 399 €
   
D75 9808 600x401 Kód tovaru ROUND_DREVO Varianta: Prírodné drevo 399 €
   
vankus oblak 600x600 Kód tovaru MATNA_SIVA Varianta: Matná sivá 399 €
   
 

Jedinečná detská rastúca postieľka, ktorá rastie spolu s Vašim bábätkom a poskytne mu pohodlie po celé detstvo.

Postieľka rastie s dieťatkom od narodenia a môže byť využívaná až do 10 rokov.

Naše postieľky sú vyrobené z bukového a jaseňového dreva v rôznych farebných prevedeniach a v cene je celá súprava vrátane koliesok a lyžín a taktiež je tu možnosť nastavenia roštu až do troch úrovní.

Výhody detskej rastúcej postieľky SMART BED 9v1

Naša detská rastúca postieľka SMART BED 9v1 ponúka množstvo vlastností, funkcií a výhod pre vás a vaše dieťa. Spĺňajú ustanovenia všetkých medzinárodných bezpečnostných štandardov, čo zaisťuje bezpečnosť vášho dieťaťa.

Postieľka SMART BED je vyvíjajúca sa posteľ, ktorá rastie s vaším dieťatkom od jeho narodenia do cca 10 rokov. Je vyrobená z kvalitného bukového a jaseňového dreva. Postieľka je výškovo nastaviteľná do troch polôh. Súčasťou balenia sú aj kolieska, či lyžiny na kolísanie a samozrejme všetky komponenty, pomocou  ktorých možno postieľku prestavať na väčšiu pohovku pre deti až do cca 10 rokov. Pomocou koliesok, ktoré je možné i zabrzdiť, možno postieľku jednoducho presúvať po byte.

Detská rastúca postieľka SMART BED 9v1 a jej nadčasový dizajn spĺňa všetky potreby vášho dieťatka v oblasti bezpečnosti ako i jeho komfortu.

Pomocou jednoduchého návodu rýchlo a elegantne zostaví našu postieľku každý rodič. K montáži budete potrebovať len skrutkovač.

K detskej postieľke Smart bed Oval a Smart bed Round je dostupná široká škála doplnkov, textilu a matrace s výplňou z kokosového vlákna.

 

Set obsahuje komponenty, z ktorých možno vyskladať :

1. mini kolísku – ideálna prvá postieľka pre váše bábätko, vďaka ktorej bude mať pocit, že ste blízko počas jeho sladkého spánku. Jej osobitý tvar vytvára útulné hniezdo a poskytne vášmu dieťatku pocit bezpečia. S nastaviteľnými polohami výšky, ako aj schopnosťou rastu s vaším dieťatkom je vhodná od narodenia do cca 6 mesiacov.

2. skrinku s dvomi poličkami (stredná časť postieľky), ktorá môže v čase využívania mini kolísky v najmenšom tvare slúžiť na ukladanie detských vecí, prípadne ako prebalovací pult.

3.-6. detskú postieľku vhodnú od narodenia do cca 18 mesiacov s odnímateľnými  bočnicami pre prípad, že by ste postieľku chceli mať prirazenú k manželskej posteli a mať tak dieťatko v tesnej blízkosti a pritom si zachovať svoje pohodlie vo vašej posteli.

7. detskú pohovku v úplnej veľkosti využiteľnú od cca 3 rokov do 10 rokov, ktorá počas dňa môže slúži ako útulný gauč pre deti.

8.-9. dve štýlové kreslá so stolíkom, ktoré poslúžia ako dizajnový kus nábytku do vášho domova.

CHARAKTERISTIKA DETSKEJ RASTÚCEJ POSTIEĽKY

 • Našu multifunkčnú postieľku SMART BED charakterizuje predovšetkým jej minimalistický, elegantný a moderný dizajn.
 • Oválny dizajn postieľky poskytne vášmu dieťatku pocit bezpečia a vytvorí pohodlné a upokojujúce prostredie, v ktorom môže bezpečne oddychovať a sladko spať.
 • Nestiesňuje vaše dieťatko, ako je tomu  v tradičných hranatých detských postieľkach.
 • Pomocou koliesok (možno ich aj zabrzdiť) možno postieľku ľahko presúvať po celom byte.
 • Vďaka tomu, že postieľka nemá rohy, nie len, že šetrí miesto vo vašom byte, ale eliminuje možnosť zranenia o ostré hrany.
 • Nastaviteľná výška roštu do troch pozícií pre zníženie záťaže na chrbticu rodičov pri vkladaní a vyberaní dieťatka z postieľky.
 • Jednoduchá montáž a demontáž.
 • Spĺňa všetky medzinárodné bezpečnostné štandardy.
 • Vyrobená z pevného, odolného bukového a jaseňového  dreva.
 • Kvalitná povrchová úprava, ktorá zabraňuje poškrabaniu a uľahčuje udržiavanie.
 • K našim postieľkam si okrem matracu nemusíte dokupovať už nič navyše. Balenie obsahuje všetky komponenty k tomu, aby ste z nich vyskladali všetky ponúkané variácie.
 • Postieľku je možno zakúpiť v troch farebných prevedeniach, a to biela, tmavohnedá a prírodné drevo, ktoré dopĺňajú dizajn detskej izbičky.
 • Postieľka váži cca 24 kg.
 • Výška roštu aj s matracom od zeme bez pridaných lyžín alebo koliesok je 31cm, 43cm a 56cm. S pridaním lyžín alebo koliesok je potrebné prirátať ešte cca

Rozmery postieľky SMART BED ROUND

Round (77x77/125 cm)
Okrúhly typ: 77 cm x 77cm / 125 cm
 

Detská rastúca postieľka SMART BED 9v1 a jej zloženie

Detský nábytok je vyrobený z bukového a jaseňového dreva s povrchovou úpravou.

Odporúčanie

V prípade, že máte vo vašej domácnosti dostatočný priestor, odporúčame postieľku SMART BED ROUND, avšak ak dostatok miesta nemáte, postieľka SMART BED OVAL je skvelá voľba.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: