Kinderkraft Cestovná postieľka Leody s doplnkami

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 24
 
99 €
Značka Kinderkraft
Kategória Cestovné postieľky
Zvoľte variant
Kinderkraft Cestovná postieľka Leody s doplnkami Kód tovaru KCLEOD00GRY00AC Varianta: grey 99 €
   
Kinderkraft Cestovná postieľka Leody s doplnkami Kód tovaru KCLEOD00PNK00AC Varianta: Pink 99 €
   
 

Máte radi spoločné cestovanie s dieťaťom? Hľadáte postieľku, ktorá uľahčí vášmu drobcovi zaspať mimo domu a vám – postarať sa o vaše dieťa? LEODY
s príslušenstvom je teda pre vás ako stvorená.

LEODY je však predovšetkým postieľka pre mobilných rodičov. Zložíte a rozložíte ju za niekoľko chvíľ, vďaka čomu ju so sebou zoberiete úplne všade. Po zložení má veľmi kompaktné rozmery a priložená taška s rukoväťami umožňuje jednoduchšie prenášanie.

Postieľka má podlahu, ktorá sa dá nastaviť na 2 úrovniach, vďaka čomu je vhodná nielen pre dojčatá, ale aj pre staršie deti, ktoré si začínajú sadať a zdvíhať sa. Vyššia úroveň umožní rodičom starať sa o drobca bez toho, aby sa museli príliš zohýbať. K LEODY je tiež priložený kolotoč s hračkami, svetielkami a hudbou. Podporuje motorický vývin dieťaťa (povzbudzuje ho k vystieraniu rúk), rozvíja koncentráciu, podporuje zrak a sluch.

Postieľka má systém s dvojitým zabezpečením pred spontánnym zložením. Sieťované boky vám umožnia mať celý čas zrakový kontakt s dieťaťom, a pritom mu zaručia prísun vzduchu, dokonca aj počas horúcich nocí. Presvedčte sa sami – tá postieľka je skutočné operačné centrum!

Výhody:

Pohodlie:
- Podlaha postieľky sa dá zavesiť na dvoch úrovniach. Najvyššia úroveň (pre dojčatá) vám umožní starať sa o dieťa bez toho, aby ste sa museli príliš zohýbať. Keď dieťa začne sadať alebo sa zdvíhať – znížte podlahu do druhej úrovne.
- Cestovná postieľka LEODY je vybavená bočným vchodom zapínaným na zips. Umožní lezúcemu drobcovi vojsť a vyjsť z postieľky, a pri tom plní aj funkciu ohrádky.
- LEODY má systém rýchleho, jednoduchého rozloženia a zloženia. Za niekoľko chvíľ pripravíte pre svoje dieťa pohodlné miesto na spánok – nielen doma, ale aj na dovolenke.
- Podlaha postieľky má rozmery 120 x 60 cm. Zaručuje dostatočne veľa miesta na spánok, je tiež možné dokúpiť k nej ľubovoľný matrac s klasickými rozmermi.
- Postieľka sa jednoducho udržiava v čistote. V prípade, ak sa zašpiní, stačí, že poutierate LEODY navlhčenou, a potom suchou handričkou. A hotovo!

Funkčnosť:
- K postieľke je priložený kolotoč s hudbou, svetielkami a hračkami. Okrem toho, že upúta pozornosť drobca, uľahčí mu zaspávanie a ho upokojí.
- LEODY sa veľmi jednoducho prenáša – má dve kolesá, ktoré uľahčujú presúvanie postieľky z jednej izby do druhej. A aby sa počas používania postieľka nepremiestňovala, je pri každom kolese umiestnená brzda.
- Cestovná postieľka má malé rozmery po zložení: 76 x 20 x 20 cm. Zmestí sa dokonca aj do malého batožinového priestoru v aute.
- Priložená k LEODY taška má praktické rukoväte, ktoré uľahčujú prenášať zloženú postieľku.

Bezpečnosť:
- Postieľka LEODY má pevný a stabilný rám z ocele. Konštrukcia je veľmi robustná a chráni dieťa dokonca aj počas nepokojného spánku.
- Skladací systém je vybavený dvojitým zabezpečením proti zloženiu. Nemusíte sa obávať, že sa postieľka náhodné zloží počas používania.
- 3 boky postieľky sú vyrobené zo sieťoviny – nielen umožňujú diskrétne pozorovať dieťa, ale tiež zaručujú prísun vzduchu počas horúcich dní.
- Postieľka LEODY je v súlade s európskou normou EN 716 pre cestovné postieľky.

Technické parametre:
- Materiály: plast, oceľ, polyester
- Rozmery: 126 x 65 x 76 (cm)
- Rozmery matraca: 120 x 60 cm
- Rozmery prebaľovacej podložky: 47 x 68,5 cm, max. zaťaženie 11 kg.
- Hmotnosť: 14,65 kg
- Rozmery/hmotnosť balenia: 77 x 21 x 21 (cm)/15,55 kg

Určenie výrobku:
Prebaľovacia podložka je určená pre deti do 12 mesiacov s max. hmotnosťou 11 kg.
Vysoká podlaha: môže sa používať, až kým dieťa nezačne samo sadať, zdvíhať sa, rúčkovať, kľakať.
Odporúčané rozmery dodatočného matraca: 120 x 60 x 8 cm.
Funkcia ohrádky (nízka podlaha): max. 36 mesiacov a 15 kg.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: