BRITAX RÖMER Autosedačka Baby-Safe Core + Baby-Safe Core Base

Neohodnotené
 
Akcia Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 36
 

S výnimočne len 3,9 kg je BABY SAFE CORE jednou z najľahších detských autosedačiek na trhu.

Bežná cena 278,90 €
Ušetríte 29,90 € (–10 %)
249 €
Značka Britax Römer
Kategória Detské autosedačky
Zvoľte variant
BRITAX RÖMER Autosedačka Baby-Safe Core - Frost Grey Kód tovaru BRR023007_FROST GREY Varianta: FROST GREY 278,90 € 249 €
   
BRITAX RÖMER Autosedačka Baby-Safe Core Kód tovaru BRR023007_MIDNIGHT GREY Varianta: Midnight Grey 278,90 € 249 €
   
BRITAX RÖMER Autosedačka Baby-Safe Core - Space Black Kód tovaru BRR023007_SPACE BLACK Varianta: Space Black 278,90 € 249 €
   
 

BRITAX RÖMER Autosedačka Baby-Safe Core + Baby-Safe Core Base

Set autosedačky so základňou pre dokonalé pohodlné cestovanie s najmenšími deťmi bez kompromisu na ich bezpečie. Pre deti od narodenia až do 83 cm. Spĺňa najnovšiu normu i- Size.

Bezpečnosť snúbiaca sa s komfortom
Zabudnite na kompromisy medzi pohodlím a bezpečnosťou s autosedačkou BABY SAFE CORE od Britax Römer a základňou BABY-SAFE CORE BASE , ktoré sú navrhnuté pre optimálnu ochranu a komfort vášho dieťaťa od narodenia až do dĺžky 83 cm, čo je cca 15 mesiacov. Ich adaptívny dizajn zaistí, že sa prispôsobujú rastu vášho dieťaťa.

Mimoriadne ľahká detská autosedačka pre ľahké nosenie
S hmotnosťou pouze 3,9 kg je BABY SAFE CORE jednou z najľahších detských autosedačiek na trhu. To umožňuje ľahkú manipuláciu a prenositeľnosť, čo znamená menej záťaže pre vaše ruky a viac pohodlia na cestách. Mäkké polstrovanie sa postará o pohodlie pri každej ceste. Opierka hlavy aj vložka pre novorodencov sú navrhnuté tak, aby dieťaťu poskytli pohodlnú a prirodzenú polohu pre spánok a odpočinok. Opierka hlavy je polstrovaná a ľahko nastaviteľná do 10 polôh pre maximálne pohodlie a bezpečie. Popruhy sú ľahko nastaviteľné a umožňujú rýchle a jednoduché zapínanie bez toho, aby ste pritom museli rušiť spiace dieťa.

Maximálna ochrana dieťaťa pri ceste autom
V súlade so štandardmi i- Size a najnovšími bezpečnostnými predpismi UN R129, je BABY SAFE CORE vybavená všetkými potrebnými prvkami na ochranu vášho dieťaťa počas cestovania autom. Je teda skvelou voľbou pre rodičov, ktorí chcú byť pripravení na budúce zmeny v reguláciách.

Bezpečná a jednoduchá inštalácia
Jedným kliknutím ľahko nainštalujete autosedačku BABY-SAFE CORE na základňu BABY-SAFE CORE BASE, vďaka indikátoru si môžete overiť, či inštalácia prebehla správne a autosedačka je teda na základňu správne pripojená. Základňa je ľahko nainštalovateľná pomocou ISOFIX do väčšiny automobilov s kotviacim systémom ISOFIX , a tak sa stane súčasťou automobilu, čo minimalizuje jej pohyb v prípade nárazu. Navyše je zaistená podpernou nohou , ktorá dodáva extra podperný bod proti pohybu a nakláňaniu autosedačky v prípade nárazu aj pri bežnej prevádzke. Aj v prípade podpornej nohy, ktorá je výškovo nastaviteľná vám indikátor ukáže, či je správne nastavená a pevne umiestnená na podlahe vozidla. Autosedačka BABY-SAFE CORE tak len jednoducho nacvaknete na základňu a naopak , čo zaistí príjemnejší a komfortnejší začiatok a koniec každej cesty.

- Pre deti od narodenia až do 83 cm (cca 15 mesiacov)
- Prispôsobuje sa rastu dieťaťa
- Váha iba 3,9 kg
- Mäkké polstrovanie
- Novorodenecká vložka
- 10 polôh opierky hlavy
- Ľahko nastaviteľný pás
- 3bodový bezpečnostný pás
- Extra dlhá strieška
- Kompatibilný s väčšinou typov kočíkov
- Inštalácia pomocou kotviaceho systému ISOFIX
- Jednoduché uvoľnenie autosedačky zo základne a naopak
- Indikátor správneho nastavenia autosedačky na základňu
- Výškovo nastaviteľná podperná noha
- Indikátor správneho nasadenia podpornej nohy•- Spĺňa najprísnejšie bezpečnostné normy i- Size

ROZMERY:
Autosedačka (V x Š x H): 61 x 44 x 64 cm
Váha: 3,9kg (bez striešky a novorodeneckej vložky)

Základňa (V x Š x H): 16 x 32 x 62 cm
Váha: 5,2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: