ABC Design Sieťka proti hmyzu Tulip 2024

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
 

S moskytiérou Tulip môžete spoľahlivo ochrániť vaše dieťa v detskej autosedačke pred otravným a nebezpečným hmyzom – či už vo vozidle alebo mimo neho.

13,95 €    
Kód tovaru 12002051000
Značka ABC Design
Kategória Doplnky k autosedačkám
 

Moskytiéra Tulip

Komáre a ďalší hmyz sa v lete dostanú úplne všade. Títo malí škodcovia si dokážu nájsť cestu dokonca aj do auta. S ABC Design moskytiérou Tulip môžete spoľahlivo ochrániť vaše dieťa v detskej autosedačke pred otravným a nebezpečným hmyzom – či už vo vozidle alebo mimo neho. Kvalitne sieťovaná, odolná a pevná látka poskytuje všestrannú ochranu vášho dieťaťa pred žihadlami a štípancami aj od toho najdrobnejšieho hmyzu a zároveň dieťaťu zaisťuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu a viditeľnosť.

Vďaka elastickému lemu sa moskytiéra prispôsobí akémukoľvek tvaru autosedačky. Je ľahká, je možné ju zložiť do kompaktných rozmerov, rýchlo sa nasadzuje, ľahko sa udržuje a je teda vhodná na akúkoľvek cestu. Praktické a flexibilné príslušenstvo pre vašu detskú autosedačku; nielen pre odpočinkové leto u vás doma, ale aj ako optimálna ochrana vášho dieťaťa na dovolenke.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: