Nová autosedačka Maxi-Cosi zaručí ešte vyššiu bezpečnosť

Nič nie je dôležitejšie ako vedieť, že počas jazdy vaše dieťa sedí v bezpečnej autosedačke. Veď majú pred sebou celý život a dobre vieme, aké škody vedia napáchať čo i len malé zlyhania šoférov. Preto sa riadime platnými predpismi a svojim deťom zaobstarávame vhodné autosedačky.

Prvá autosedačka s integrovaným airbagom

Máme veľkú radosť, že predajňa Kociky.sk ako jediná na Slovensku ponúka najnovšiu autosedačku Maxi-Cosi® AxissFix Air od renomovaného výrobcu Dorel Juvenile. Spoločnosť vytvára štýlové a nápadité výrobky, avšak s ohľadom na bezpečnosť, kvalitu a hodnotu. V portfóliu autosedačiek nájdete produkty vhodné pre dojčatá, batoľatá i staršie deti a taktiež bohaté príslušenstvo. Značka Maxi-Cosi už viac ako 30 rokov pracuje na inovatívnych riešeniach, ktoré cestovanie s malými deťmi uľahčia a spríjemnia.

Autosedačky obsahujú systém bočnej ochrany, čo znamená, že špeciálne materiály a vystuženie bokov sú schopné pohlcovať nárazy zboku a zozadu a odrážajú čelné nárazy. 5-bodový bezpečnostný pás možno ľahko prispôsobiť veku a rastu dieťaťa a prenáša tlak spôsobený nárazom na pevné časti tela a do autosedačky, a tak sú mäkké časti tela ešte lepšie ochránené. 

 maxi-cosi-axissfix-air-kociky.sk detska-autosedacka-maxi-cosi-kociky.sk

Nová autosedačka Maxi-Cosi® AxissFix Air má ako prvá na svete integrovaný airbag, čo bezpečnosť na cestách zvyšuje až o 55 %. Vstavanými airbagmi sú opatrené tie detské autosedačky, ktoré sú orientované v smere jazdy. Konečne si bezpečnú jazdu nemusia užívať len dospelí, ale i naši najmenší. Spoločnosť Dorel sa inšpirovala technológiami v motocykloch a ultraľahkých lietadlách. Airbagy autosedačky Maxi-Cosi® sú pri náraze schopné zafixovať hlavu a krk dieťatka, a tak je preprava oveľa bezpečnejšia ako v klasickej autosedačke. Okrem technológie Maxi-Cosi Air Safety® vás môže zaujať aj fakt, že sedačka je otočná o 360° a vhodná pre deti od 61 do 105 cm.

Bezpečnostný systém autosedačky Maxi-Cosi AxissFix Air

Naša spoločnosť Kociky.sk je výhradným predajcom autosedačky Maxi-Cosi® AxissFix Air pre slovenský trh.

Spoľahnite sa na overené značky

Spoločnosť Dorel Juvenile vytvára značky svetového mena: Safety 1st, Quinny, Maxi-Cosi a Tiny Love, doplnené regionálnymi značkami, ako sú Cosco, Bébé Confort a Infant, a jej ročné tržby sa pohybujú vo výške 2,6 miliardy amerických dolárov. Produkty pre deti, ako sú autosedačky a kočíky, sú obľúbené nielen pre nápaditý vzhľad, ale predovšetkým vysokú bezpečnosť, na ktorú dávajú maximálny dôraz. Každá autosedačka, ktorá ide do predaja, je dlhodobo testovaná.

U značky Maxi-Cosi je dôležité, aby ste autosedačky kupovali u autorizovaných predajcov, pretože tí vám garantujú výmenu autosedačky kus za kus pri vzniku dopravnej nehody. Práve značka Maxi-Cosi vám poskytuje svoju garanciu. Stačí sa zaregistrovať na stránkach  http://www.maxi-cosi.com/cz-cs/servis/registrace-vyrobku.aspx a mať poruke číslo dokladu o kúpe (faktúry). Po registrácii výrobku získate doživotnú záruku na sedačku Maxi-Cosi.

A čo ak sa stane, že zažijete dopravnú nehodu, pri ktorej sa dieťatku na sedačke aktivuje airbag? Ak ste si sedačku zakúpili v autorizovanej predajni a doložíte záznam od polície a fotodokumentáciu, autosedačka vám bude vymenená za nový kus.