Najlepšie cestovateľské kočíky pre vaše malé dobrodružstvá

Cestovanie s deťmi môže byť výzvou, najmä ak potrebujete prepravovať aj kočík. No nemusíte sa obávať! Existuje mnoho skvelých cestovateľských kočíkov, ktoré sú ľahké, skladacie a pohodlné pre vaše dieťa aj pre vás. Tu je zoznam piatich najlepších cestovateľských kočíkov, ktoré vám uľahčia cestovanie so svojím malým dieťaťom.

1. CYBEX KOČÍK COYA S ROSEGOLD PODVOZKOM 2023 Varianta: Sepia Black

Ultrakompaktný cestovný golfový kočík na luxusné cestovanie od začiatku až do konca. Kočík Coya je možné v priebehu niekoľkých sekúnd zložiť do veľkosti príručnej batožiny a užívať si tak pohodlnejšie cestovanie.

Ultrakompaktný golfový kočík
Coya je ultrakompaktný golfový kočík pre rodičov, ktorí milujú módu. Ponúka spojenie kultového designu a prvotriednej funkčnosti. Možno ho zložiť počas sekúnd a chváli sa dizajnom kompatibilným s príručnou batožinou – váš ideálny spoločník pri cestovaní.

Kočík je možné používať už od narodenia dieťaťa, vďaka exkluzívnemu pohodliu ergonomického sklopenia do polohy úplne poležiačky, integrované opierky nôh a pohodlného pásu na jedno zatiahnutie. Funkcia cestovného systému umožňuje ľahko prechádzať medzi jazdou a prechádzkou. Kočík Coya: Exkluzívny cestovný golfový kočík, za ktorým sa budú všetci otáčať.

91469_cybex-kocik-coya-s-rosegold-podvozkom-2023-sepia-black

2. JOOLZ ŠPORTOVÝ KOČÍK AER+ Varianta: Lovely taupe

Nadchne svojou minimálnou váhou a zároveň tak veľkým benefitom, ako je priestorné sedadlo pre deti od 6 mesiacov do 4-5rokov (do 22 kg) vďaka inovatívnej patentovanej chrbtovej opierke, pre optimálnu oporu ramien, krku a hlavy. Ovládaciu rukoväť je možné ovládať jednou rukou a kočík má aretáciu predných kolies a kvalitné odpruženie všetkých 4 kolies. Nastaviteľné ramenné popruhy zaisťujú perfektnú polohu pri spaní a sedení


Slnečná clona je vybavená UPF 50+ a je možné ju rozšíriť dopredu. Priehľadná integrovaná ventilácia v slnečnej strieške zaisťuje možnosť byť stále s dieťatkom v kontakte. Joolz Aer+ Vás osloví svojim štíhlym, jemným dizajnom s ušľachtilými detailmi a skvelým vzhľadom. Vďaka vode odolnej textílii a vysokokvalitným materiálom vytvára dojem noblesy. Má optimálne vetranie a ponúka dostatok priestoru pre všetko, čo potrebujeme na cestách.

92000-38_joolz-sportovy-kocik-aer--lovely-taupe

3. SILVER CROSS KOČÍK CLIC Varianta: Black 

Kočík Silver Cross Clic je ideálnym riešením pre aktívnych rodičov, ktorí sú neustále v pohybe a aj po narodení ich dieťaťa chcú pokračovať vo svojom životnom štýle. Ľahučký kočík ľahko zložíte jednou rukou do kompaktného tvaru a vďaka ramennému popruhu nemôže byť jeho prenášanie jednoduchšie. S kočíkom ľahko zvládnete manévrovanie na úzkych chodníkoch v meste, behom chvíľky ho zložíte do kufra auta a jeho kompaktnú veľkosť oceníte aj pri cestovaní v lietadle.

Kočík upúta svojim originálnym geometrickým vzorom na strieške a sedáku, inšpirovaným lomeným svetlom. Na strieške je vzor tvorený metalickou potlačou, na polstrovanom sedáku ho tvorí prešívanie. Polohovateľný sedák kočíka ponúka aj rovné spanie pre deti od narodenia. Sklon opierky sedadla ľahko nastavíte jednou rukou.

91958_silver-cross-kocik-clic-black

4. ZOPA ŠPORTOVÝ KOČÍK QUIQ

Ľahká konštrukcia, nastaviteľná opierka, nastaviteľná opierka na nohy, predĺžená strieška s okienkom, 5 -bodový pás s magnetickou sponou, nášľapná brzda, odpružené kolesá, odklápacie madlo, zloženie jednou rukou - to je kočík QUIQ. Vhodný pre deti od narodenia do 22 kg. CESTOVNÝ KOČÍK DO 22 KG.

Pevný podvozok s nízkou hmotnosťou, malé rozmery a zloženie jednej ruky. To sú hlavné dôvody, prečo si kočík QUIQ zamilujú rodičia, ktorí radi cestujú. Vhodný je pre deti od narodenia do 22 kg. Odpružené kolesá dokážu zvládnuť prechádzky v prírode aj kocky dlažby v mestách. Vďaka kompaktným rozmerom zaberá minimum miesta a po zložení samostatne stojí.

88201-10_zopa-sportovy-kocik-quiq

5. ELODIE DETAILS GOLFOVÝ KOČÍK MONDO + MADLO NA KOČÍK ZDARMA

Tento dobre navrhnutý kočík ponúka všetko, čo potrebujete pri pohybe po meste. Jedinečný výzor, výnimočné pohodlie pri prechádzkach, dodatočný skladovací priestor a rozumné riešenia, vďaka ktorým budú vaše dobrodružstvá jednoduché a radostné! Vyberte si svoj osobný štýl a zažite kočík, ktorý vyzerá tak dobre, ako sa používa.

Výnimočné pohodlie - Jednoručné riadenie, skladanie a tiché kolesá, ktoré vďaka pokročilej technológii R&D poskytujú vášmu dieťatku pokojný zážitok z kočíkovania.

28332-10_sportovy-kocik-elodie-details-mondo-desert-rain-31

Ešte omnoho viac ...

Na našej stránke, kde ponúkame nielen skvelé cestovateľské kočíky, ale aj široký výber letnej výbavy pre vaše deti. V našom sortimente nájdete všetko, čo potrebujete na to, aby bolo letné obdobie pre vašich malých dobrodruhov ešte zábavnejšie a pohodlnejšie.

Plavky pre deti sú jednou z našich špecialít. Ponúkame rôznorodé štýly a dizajny plaviek pre deti rôznych vekových kategórií. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú pohodlie a bezpečnosť pri plávaní. Naša kolekcia zahŕňa tradičné plavky a tiež plavky s veselými vzormi a obľúbenými postavičkami. Môžete si vybrať tie, ktoré najlepšie vyhovujú preferenciám a štýlu vášho dieťaťa.

Ochrana očí pred slnečnými lúčmi je veľmi dôležitá a preto ponúkame tiež široký výber slnečných okuliarov pre deti. Naše okuliare majú špeciálne ochranné sklá, ktoré chránia citlivé detské oči pred škodlivými slnečnými lúčmi. Okuliare sú dizajnované tak, aby boli pohodlné na nosenie a odolné voči poškriabaniu. V ponuke máme rôzne farby a štýly, aby si vaše deti mohli vybrať tie, ktoré im najviac vyhovujú.

Pre nekonečnú zábavu na pláži a vo vode sme pre vás pripravili aj výber hračiek. Od nafukovacieho lehátka a loptičiek do vody po vedierka – nájdete u nás všetko, čo potrebujete na skvelé plážové dobrodružstvá. Naše hračky sú zábavné, bezpečné a odolné voči vode a slnečnému žiareniu.