Aký darček prekvapí vaše dieťatko na Vianoce?

Lámete si hlavu nad tým, aký darček zadovážiť, aby bol zaujímavý, užitočný a urobil veľkú radosť? Čo také malé bábätko alebo aj väčšie dieťa potrebuje, s čím sa hrá a čo ho zaručene poteší? Navštívte našu sekciu 100 tipov na vianočné darčeky a nájdite podľa veku dieťaťa tie najlepšie darčeky tohtoročných Vianoc!

Nájdite u nás bábätku darček, z ktorého sa bude tešiť!

Aby ste mohli zvoliť dobrý darček, musíte zvážiť, čo všetko už bábätko, ktoré budete obdarúvať, vo svojom veku vie. Pohybuje sa už samostatne a lezie po kolenách? Berie do ruky najrôznejšie veci a skúma ich? Porozmýšľajte nad tým, čo všetko dokáže a s akým typom hračky by sa vedelo zahrať. Že sa vám nechce nič vymýšľať? Máme pre vás mnoho originálnych tipov na darčeky, ktoré rozhodne nebudú ležať v kúte. Stačí ak si prezriete ponuku pre daný vek dieťatka a nájdete vhodný kúsok, ktorý drobčekovi vyčaruje úsmev na tvári. A viete, čo platí? Spokojné dieťa rovná sa spokojný rodič.

Darčeky pre deti vo veku 0 - 6 mesiacov

Bábätko začína komunikovať – vymýšľa si svoje slová, napodobňuje zvuky, rýchlo sa učí. Dobrou voľbou sú interaktívne knižky, hracie deky a rôzne náučné hračky. Tie využije aj neskôr, preto sú skvelým tipom na vianočný darček. Ak nekupujete darčeky pre svoje dieťa, ale ako dar pre mamičku vo vašom okolí, určite ju potešia praktické kúsky ako senzor plaču, video monitor, nočná lampička, hojdačka alebo aj taký kolotoč nad postieľku, vďaka ktorému má dieťatko o zábavu postarané a mamička môže oddychovať. Alebo túžia rodičia napríklad po štýlovom jedálenskom sete pre dieťatko a jeho prvé príkrmy? Nikdy nesklamú ani prítulníčky a rôzni kamaráti z plyšu, vďaka ktorým bude dieťatku zaspávať ako v bavlnke.maznavá-plyšová-hračka-kociky.sk

Darčeky pre 1- ročné deti

Roční výmyselníci sa potešia rôznym hračkám pre aktívny rozvoj motoriky a vnemov, chodítkam a aktivity centrám, ktoré rozhodne zaujmú ich pozornosť v maximálnej miere. Maminky zas ocenia rôzne trojkolky a detské posúvadlá, ale aj praktické stoličky, v ktorých sa pohodlne prikrmuje, spolu so sadami na jedenie alebo vytváranie spomienok vo forme odtlačkov prstov. Darujte z lásky aj prítulníčka alebo hraciu deku, ktorú dieťatko bude zbožňovať!

moderné-centrum-aktivít-kociky.sk

Darčeky pre deti vo veku 1 - 2 roky

Premýšľali ste niekedy nad tým, akú radosť dokáže vyvolať skákadlo? Všetko, čo sa kýve, hýbe a hojdá, je v tomto veku perfektnou voľbou, ktorú vaše dieťatko ocení. V kurze sú v tomto veku aj drevené kocky alebo aktivity centrá. Ak by ste chceli staviť na praktickosť a efektivitu, zadovážte rodičom detí starších ako rok napríklad štýlovú fľašu, z ktorej sa bude ratolesti dobre a jednoducho piť. Alebo čo by ste povedali na zábranu na schody, ktorá ochráni dieťa pred pádom?

rozkladacia-prenosná-stolička-kociky.sk

Darčeky pre deti staršie ako 2 roky

Autá, kuchynky, odrážadlá... To všetko je v dvoch rokoch vysnívaným darčekom. Heslo znie – hlavne aktívne! Dieťatko v tomto veku zaujíma všetko, čo sa okolo neho deje, učí sa nové veci a rozvíja svoje pohybové znalosti a mentálne vedomosti. Stavte na interaktívne hračky, vďaka ktorým dieťa objavuje a spoznáva svet okolo seba. Skvelým riešením sú aj pomôcky na výlety ako batohy, fľaše, odkladacie sety na maškrty a rôzne presúvadlá.

drevené-parkovisko-pre-hru-s-autíčkami-kociky.sk

Spríjemnite sviatky sebe aj tým najmenším a vyberte im darček s láskou! Rozžiarené očká vašich ratolestí stoja za tú chvíľu hľadania toho "správneho" darčeka, čo poviete?