Little Company

Little Company logo

Nezabudli sme ani na štýlové dámy s vycibreným zmyslom pre módu! Vyberte si z ponuky exkluzívnych prebaľovacích tašiek značky Little Company, ktoré splnia vaše očakávania o ideálnej prebaľovacej taške. Hneď na prvý pohľad vás očarí pôsobivý a originálny dizajn jednotlivých kúskov. 

Najlepšie je na nich to, že vôbec nevyzerajú ako klasické prebaľovacie tašky! Napriek tomu sú priestranné, môžete ich nosiť v ruke alebo cez rameno, dostanete k nim prebaľovaciu podložku a pomocou popruhov ich ľahko pripevníte na kočík.  

 

Mysleli sme taktiež aj na milovníčky batohov pre mamičky, preto sme do nášho výberu zaradili kvalitné, praktické a štýlové batohy, ktoré sa hodia k elegantnému i športovému outfitu do mesta i na prechádzku do lesa. Mamičky sa potešia ôsmim vreckám, vďaka ktorým bude v batohu všetko na svojom mieste a v poriadku. Nestane sa tak, že svoje kľúče, telefón či peňaženku budete nervózne hľadať niekoľko minút. 

Do našej ponuky sme zaradili aj kozmetickú tašku,  termoobal na fľašu či manikúru, ktorú má každá správna dáma vždy poruke! Zaujal vás niektorý kúsok? Stihnite si ho uchmatnúť čím skôr, kým je ešte k dispozícii. Neoľutujete a vďaka prvotriednej kvalite vám bude slúžiť dlhé roky!

Žiaden tovar od výrobcu Little Company nebol nájdený....