Suavinex Krém na zapareniny 75ml

Neohodnotené
 
 

Určený na prevenciu a efektívne zmiernenie podráždenia jemnej kože bábätka vzniknutého používaním plienok. Obsah krému: 75ml

7,29 €    
Kód tovaru 3311147N
Značka Suavinéx
Kategória Hygienické potreby pre deti
 

KRÉM NA zapareniny

Poskytuje jedinečnú ochranu, regeneráciu a upokojenie. Obsahuje prísady najvyššej kvality, poskytujúce efektívnu ochranu proti podráždeniu kým na pokožke vytvára ochrannú vrstvu, ktorá chráni a zanecháva pokožku hydratovanú.

Trojitý účinok:

1. Titanium dioxide chráni a napomáha vytváraniu ochrannej vrstvy, ktorá izoluje proti dráždeniu pôsobením moču, výkalov alebo odreninám z plienok.

2. Bambucké maslo a mandľový olej upokojujú a prináša úľavu od bolesti zo škrabancov.

3. Šetrná kombinácia peptidov novej generácie a proti-podráždeniu aktívne ingrediencie poskytujú efektnú ochranu proti vzniku odrenín a tiež pokožku regeneruje.

POUŽITIE: Dostatočne aplikujte na suchú a čistú pokožku pri každom novom prebalení bábätka.

ODPORÚČANIE: V prípade, že vyrážka pretrváva alebo mokvá, poraďte sa prosím so svojím pediatrom.

Klinicky testované

Určený len na vonkajšie použitie.Ochrana jemnej pokožky bábätiek je otázkou zdravia. Keďže táto koža nie je ešte dostatočne zrelá, je veľmi zraniteľná a zatiaľ plne nevykonáva svoju ochrannú funkciu zabraňujúcu prieniku mikroorganizmov. Suavinex prispôsobil zloženie tohto radu detskej kozmetiky veľmi jemnej a citlivej pokožke. Táto škála produktov zostavených odborníkmi z lekárskych a farmaceutických kruhov a podrobeným prísnym kontrolám tolerancie zaručuje účinnú a bezpečnú starostlivosti o pokožku bábätka.

VŠETKY PRODUKTY sú zložené z PRÍSAD POVAŽOVANÝCH ZA HYPOALERGÉNNE. ICH AKTÍVNE ZLOŽKY PRÍRODNÉHO PÔVODU.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: