Reer Zámok na chladničku

Neohodnotené
 
  • 1 z 8
 

Detská poistka pre chladničku, mikrovlnnú rúru, posuvné dvere a mnoho ďalšieho.

4,95 €    
Kód tovaru 78030
Značka Reer
Kategória Ostatné pomôcky pre bezpečnosť detí
 

Zámok na chladničku

Detská poistka pre chladničku, mikrovlnnú rúru, posuvné dvere a mnoho ďalšieho. Jednoduchá inštalácia lepením. Pevné držanie a odstránenie bezo zvyškov vďaka špeciálne vyvinutej lepiacej páske. Bez ftalátov, PVC a BPA.

Spoľahlivo uzamkne chladničku na ochranu vašich detí
Detská zvedavosť ich núti preskúmavať okolie. Obsah chladničiek zaujme predovšetkým tie najmenšie. Akonáhle sa naučia liezť a chodiť, rýchlo a ľahko dosiahnu na madlá a dokážu samostatne otvoriť chladničku. Pomocou zámku môžete zaistiť detskú poistku vašej chladničky a zabrániť tak mnohým nebezpečenstvám.

Univerzálne použitie pre chladničky, mikrovlnky, posuvné dvere atď.
Zámok slúži nielen na to, aby vaše dieťa neotvorilo chladničku bez povšimnutia. Vďaka svojmu multifunkčnému využitiu sa rovnako hodí na zabezpečenie napríklad mikrovlnky alebo umývačky riadu. Či už chcete predísť akémukoľvek nebezpečenstvu, vďaka svojmu jednoduchému modernému designu harmonicky zapadne do každého domáceho prostredia.

Jednoduché otváranie a zatváranie. Pohodlná manipulácia pre dospelých
Vďaka zámku sú chladničky a ďalšie podobné spotrebiče bezpečne uzamknuté a neprístupné pre malých prieskumníkov. Pre dospelých je však možné ľahko otvoriť jednou rukou. Lištu stačí zatlačiť späť a dvierka chladničky je možné otvoriť. Ochrannú lištu odporúčame namontovať mimo dosahu detí.

Rýchla a jednoduchá montáž
Lepiaca montáž bez vŕtania alebo skrutkovania
Zámok je možné rýchlo a ľahko pripevniť vďaka špeciálne vyvinutej bezpečnostnej páske. Na jednoduché použitie je lepiaca páska už pripevnená k zámku. Ide jednoducho o odstránenie ochrannej fólie a nalepenie zámku na požadované miesto – bez predchádzajúceho značenia alebo merania – pevným zatlačením. A je to. Po 24 hodinách zaručuje lepiaca páska na zámku spoľahlivé držanie. V prípade nepoužívania ho možno bez zanechania zvyškov odstrániť.

Kvalita a bezpečnosť
Vyrobené z plastu, ktorý neobsahuje škodlivé látky
Pre ochranu vášho dieťaťa sú ochranné pomôcky Reer vyrobené iba z vysoko kvalitných materiálov. To slúži nielen na zaistenie dlhej životnosti produktov, ale aj na dlhodobú a spoľahlivú ochranu. Mimoriadne starostlivo je dbané na to, aby detské výrobky boli vždy vyrobené z materiálov, ktoré neobsahujú škodlivé látky. Preto je zámok chladničky vyrobený výhradne z vysoko kvalitného plastu a neobsahuje ftaláty, PVC a BPA.

Podrobnosti:
- detské zamykanie chladničky, mikrovlnnej rúry, posuvných dverí atď.
- silné držanie a odstránenie bez zvyškov
- jednoduchá montáž vďaka lepiacej páske
- vysoko kvalitné materiály bez ftalátov, PVC a BPA
- materiál: plast
- farba: biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: