Reer Zábrana tlaková rozperná/nástenná

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 34
 

Praktický modulárny princíp: jednoduchá montáž za menej ako 10 minút vďaka zásuvnému systému.

75,95 €
Značka Reer
Kategória Zábrany pre dieťa
Zvoľte variant
Reer Zábrana tlaková rozperná/nástenná - Black Kód tovaru 46131 Varianta: Black 75,95 €
   
Reer Zábrana tlaková rozperná/nástenná - White Kód tovaru 46130 Varianta: white 75,95 €
   
Reer Zábrana tlaková rozperná/nástenná - Natur Kód tovaru 46137 Varianta: Natur 75,95 €
   
 

Reer Zábrana tlaková rozperná/nástenná

Praktický modulárny princíp: jednoduchá montáž vďaka zásuvnému systému za menej ako 10 minút.

2 možnosti montáže: tlakovo rozperná alebo skrutkovaním.

Bezbariérový priechod bez nebezpečenstva zakopnutia.
Ideálny na použitie aj na schodoch.
Šírka plynule nastaviteľná 63-106 cm.

Zábrana tlaková rozperná/nástenná
Praktický modulárny princíp: jednoduchá montáž za menej ako 10 minút vďaka zásuvnému systému. Malá a praktická veľkosť balenia chráni životné prostredie vďaka o 60% menej odpadu z obalov. 2 možnosti montáže: tlakovo rozperná alebo skrutkovaním. Bezbariérový priechod bez nebezpečenstva zakopnutia: ideálny na použitie aj na schodoch. Šírka plynule nastaviteľná 63-106 cm. Dvojitý uzamykací systém. Je možné pohodlne otvoriť v oboch smeroch. Možno flexibilne použiť ako dvernú alebo schodiskovú zábranu.

Chráni vaše deti pred nebezpečnými nehodami vo vašom dome
Akonáhle vaše deti začnú liezť, chcú preskúmavať svoje prostredie. V tak nízkom veku však ešte nedokážu rozpoznať a správne posúdiť nebezpečenstvo. To môže často viesť k drobným, ale aj vážnejším nehodám. Aby si deti mohli užívať bezstarostné objavovanie sveta okolo seba, treba prijať správne opatrenia, aby ich prostredie bolo bezpečné. Tlaková rozperná a skrutkovacia bezpečnostná zábrana vám pomôže spoľahlivo ochrániť schody a zabrániť nebezpečným pádom. Deti nemajú prístup do miestností, v ktorých číhajú potenciálne zdroje nebezpečenstva (napr. ostré predmety, lieky, čistiace prostriedky, krby atď.).

Jednoduché nastavenie vďaka praktickému zásuvnému systému
Tlaková a skrutkovacia bezpečnostná zábrana je dodávaná ako sada, ktorú si môžete sami zostaviť. To znamená, že jeho balenie je oveľa menšie ako pri bežných bezpečnostných zábranách. Stavebnica ušetrí až 60% obalového odpadu a prispieva tak k ochrane životného prostredia.

Vďaka modulárnemu princípu je možné zábranu postaviť rýchlo a ľahko. Praktický zásuvný systém znamená, že všetky časti zábrany je možné behom okamihu zložiť, bezpečne k sebe pripevniť a upraviť na požadovanú šírku. Hotovú zábranu je možné teraz pripevniť na požadované miesto rovnako ako predmontované varianty.

Bezbariérová a plná šírka pri použití ako skrutkovacia bezpečnostná zábrana
Bezpečnostná zábrana spája všetky výhody skrutkovacích a tlakových rozperných zábran. Na rozdiel od tlakovo montovaných zábran nemá táto zábrana rám. Vďaka tomu je ideálny na použitie ako schodisková zábrana priskrutkovaná k stene. Bezbariérový priechod je umožnený vďaka eliminácii rámu v spodnej časti. To znamená, že nie je o čo zakopnúť, vďaka čomu je zábrana obzvlášť vhodná na ochranu hornej časti schodiska. Navyše je zachovaná plná šírka, pretože na jej upevnenie na miesto nie sú potrebné žiadne bočné tyče, ktoré by zužovali otvor.

Rýchla inštalácia bez vŕtania a skrutkovania pri použití ako tlaková bezpečnostná zábrana
Keď sa bezpečnostná zábrana používa ako tlaková rozperná zábrana na zabezpečenie dverí a priechodov, vyniká rýchlou montážou bez poškodenia. Zábranu je možné jednoducho upevniť tlakom do priechodu bez použitia akéhokoľvek náradia. To umožňuje jeho montáž bez poškodenia akýchkoľvek dverných rámov nevzhľadnými vyvŕtanými otvormi – ideálne pre nehnuteľnosti na prenájom. Ak chcete zábranu odomknúť, jednoducho ju zdvihnete zo svoriek.

Detský bezpečnostný zámok s dvojitým odomykacím systémom
Aby vaše deti nemohli odomknúť zamknutú zábranu, bola vybavená systémom aktívneho zámku – dvojitým mechanizmom otvárania. Inými slovami, na odblokovanie bezpečnostnej zábrany je potrebné vykonať dve akcie súčasne. Dospelí ho však môžu rýchlo otvoriť jednou rukou. Jednoducho stlačte tlačidlá na boku a zdvihnite kľuku nahor, aby ste zábranu odomkli.

Veľa možných aplikácií vďaka flexibilnej inštalácii a plynulo variabilnému nastaveniu šírky
Bezpečnostnú zábranu je možné pevne priskrutkovať k stene alebo ju pripevniť tlakom. Keď je pevne priskrutkovaná k stene, je obzvlášť vhodná na ochranu v hornej a spodnej časti schodiska, pretože v týchto oblastiach je obzvlášť dôležité bezpečné držanie. Vďaka plynule nastaviteľnej šírke 63–106 cm je možné zábranu inštalovať na mnoho rôznych miest s veľkým rozsahom šírok bez nutnosti ďalších predĺžení – ideálne napríklad na zablokovanie širokých priechodov.

Dizajn bezpečný pre deti v súlade s európskymi bezpečnostnými normami
Bezpečnostná zábrana s tlakovým a skrutkovým spojom spája všetky relevantné bezpečnostné aspekty, ktoré sú u bezpečnostných zábran vyžadované. Pri výške 72 cm a bez priečnikov, ktoré je možné použiť ako stúpačky, je pre malé deti extrémne ťažké preliezť. Jeho kompaktné a zaoblené tvarovanie zabraňuje priškripnutím po celej ploche zábrany a chráni tak prsty pred priškripnutím, a to aj v oblasti pántov. Ďalej boli pri jeho výrobe použité iba materiály bez škodlivín, ktoré sú klasifikované ako 100% bezpečné pre kontakt s deťmi. Jednoduchá konštrukcia, ktorá umožňuje bezchybnú montáž, zaručuje bezpečnosť pri používaní v súlade s EN 1930:2011

Zábrana sa otvára v oboch smeroch vďaka dvojčinnému pántu
Vďaka pevnému skrutkovému spojeniu pomocou dvojčinného pántu je možné zábranu otvoriť do oboch smerov. To znamená, že zábranu je možné vždy pohodlne otvoriť v smere chôdze. Pri použití v hornej časti schodiska však dôrazne odporúčame, aby sa zábrana vždy odklápala smerom od schodiska, aby sa minimalizovalo nebezpečenstvo. Pre bezpečné použitie na schodoch je súčasťou smerová zarážka, s ktorou je možné bránu otvoriť iba jedným smerom.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: