Reer Zábrana nástenná

Neohodnotené
 
  • 1 z 32
 

Bezbariérový priechod bez nebezpečenstva zakopnutia: ideálny na použitie aj na schodoch. Šírka plynule nastaviteľná 63-103,5 cm.

63,95 €
Značka Reer
Kategória Zábrany pre dieťa
Zvoľte variant
Reer Zábrana nástenná - Black Kód tovaru 46141 Varianta: Black 63,95 €
   
Reer Zábrana nástenná - White Kód tovaru 46140 Varianta: white 63,95 €
   
Reer Zábrana nástenná - Natur Kód tovaru 46147 Varianta: Natur 63,95 €
   
 

Reer Zábrana nástenná

Zábrana má praktický modulárny princíp: jednoduchá montáž vŕtaním, za menej ako 10 minút, vďaka zásuvnému systému. Bezbariérový priechod bez nebezpečenstva zakopnutia: ideálny na použitie aj na schodoch. Šírka plynule nastaviteľná 63-103,5 cm. Dvojitý uzamykací systém. Je možné pohodlne otvoriť v oboch smeroch. Možno flexibilne použiť ako dvernú alebo schodiskovú zábranu. Malá a praktická veľkosť balenia chráni životné prostredie vďaka o 60% menej odpadu z obalov.

Chráni pred nebezpečnými pádmi zo schodov
Akonáhle vaše deti začnú liezť, chcú začať skúmať svoje prostredie. V tak nízkom veku však ešte nedokážu rozpoznať a správne posúdiť nebezpečenstvo. To môže často viesť k drobným, ale aj vážnejším nehodám. Aby si deti mohli užívať bezstarostné objavovanie sveta okolo seba, treba prijať správne opatrenia, aby ich prostredie bolo bezpečné. Skrutkovacie bezpečnostné zábrana vám pomôže spoľahlivo zaistiť oblasti schodiska, zabrániť nebezpečným pádom a vytvoriť bezpečné prostredie pre vaše dieťa.

Jednoduché nastavenie vďaka praktickému zásuvnému systému
Táto skrutkovacia bezpečnostná zábrana je dodávaná ako sada, ktorú si môžete sami zostaviť. To znamená, že jeho balenie je oveľa menšie ako pri bežných bezpečnostných zábranách. Stavebnica ušetrí až 60% obalového odpadu a prispieva tak k ochrane životného prostredia.

Vďaka modulárnemu princípu je možné zábranu zostaviť rýchlo a ľahko. Praktický zásuvný systém znamená, že všetky časti zábrany je možné behom okamihu zložiť, bezpečne k sebe pripevniť a upraviť na požadovanú šírku. Zostavenú zábranu je možné teraz pripevniť na požadované miesto rovnako ako predmontované varianty.

Bezbariérová skrutkovacia schodisková zábrana
Vzhľadom na to, že skrutkovacia bezpečnostná zábrana je pevne priskrutkovaná k stene, nevyžaduje rám (na rozdiel od porovnateľných tlakových zábran). Schodisková zábrana nevyžaduje spodný rám a umožňuje tak bezbariérový priechod. To znamená, že nie je o čo zakopnúť, vďaka čomu je zábrana obzvlášť vhodná na ochranu hornej časti schodiska. Navyše je zachovaná plná šírka, pretože na jej upevnenie na miesto nie sú potrebné žiadne bočné tyče, ktoré by zužovali otvor.

Detský bezpečnostný zámok s dvojitým odomykacím systémom
Aby vaše deti nemohli odomknúť zamknutú zábranu, bola vybavená systémom aktívneho zámku – dvojitým mechanizmom otvárania. Inými slovami, na odblokovanie bezpečnostnej zábrany je potrebné vykonať dve akcie súčasne. Dospelí ho však môžu rýchlo otvoriť jednou rukou. Jednoducho stlačte lištu dole a zdvihnite zábranu do strany, potom ju možno otvoriť.

Veľa možných aplikácií vďaka pevnému skrutkovému spojeniu a plynulo variabilnému nastaveniu šírky
Bezpečnostná zábrana je pevne priskrutkovaná k stene. Vďaka tomu je obzvlášť vhodná na ochranu v hornej a spodnej časti schodísk, pretože v týchto oblastiach je obzvlášť dôležité bezpečné pripevnenie. Vďaka svojej plynule nastaviteľnej šírke 63–103,5 cm je možné schodiskovú zábranu inštalovať na mnoho rôznych miest s veľkým rozsahom šírok bez nutnosti ďalších predĺžení. Okrem schodov ju možno použiť aj na zabezpečenie dverí alebo širších priechodov.

Dizajn bezpečný pre deti v súlade s európskymi bezpečnostnými normami
Skrutkovacia bezpečnostná zábrana spája všetky relevantné bezpečnostné aspekty, ktoré sú u bezpečnostných zábran vyžadované. Pri výške 75 cm a bez priečnikov, ktoré je možné použiť ako stúpačky, je pre malé deti extrémne ťažké preliezť. Jeho kompaktné a zaoblené tvarovanie zabraňuje priškripnutím po celej ploche zábrany a chráni tak prsty pred priškripnutím, a to aj v oblasti pántov. Ďalej boli pri jeho výrobe použité iba materiály bez škodlivín ktoré sú klasifikované ako 100% bezpečné pre kontakt s deťmi. Jednoduchá konštrukcia, ktorá umožňuje bezchybnú montáž, zaručuje bezpečnosť pri používaní v súlade s normou EN 1930:2011.

Zábrana sa otvára v oboch smeroch vďaka dvojčinnému pántu
Vďaka pevnému skrutkovému spojeniu pomocou dvojčinného pántu je možné zábranu otvoriť do oboch smerov. Pri použití v hornej časti schodiska však dôrazne odporúčame, aby sa zábrana vždy otvárala smerom od schodiska, aby sa minimalizovalo nebezpečenstvo. Pre bezpečné použitie na schodoch je súčasťou smerová zarážka, s ktorou je možné zábranu otvoriť iba jedným smerom.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: