Reer Zábrana na postel 100cm grey/white

Neohodnotené
 
Novinka Tip Zväčšiť
  • 1 z 9
 

Počas spánku sa hýbu batoľatá a dospelí a počas fázy snov často mení pozíciu ležania. Avšak schopnosť podvedome vnímať priestor okolo seba a predchádzať tak pádom z postele je potrebné sa naučiť. Zábrana postele je riešením.

63,95 €    
Kód tovaru 45010
Značka Reer
Kategória Zábrany pre dieťa
 

Zábrana na posteľ ByMySide

 Chráni pred pádom z postele

Počas spánku sa hýbu batoľatá a dospelí a počas fázy snov často mení pozíciu ležania. Avšak schopnosť podvedome vnímať priestor okolo seba a predchádzať tak pádom z postele je potrebné sa naučiť. Zábrana postele je riešením.

Zvlášť dojčatá a batoľatá sú vystavení riziku pádu!

Ťažisko tela dojčiat a batoliat je vyššie než u dospelých, a preto často utrpí zranenia hlavy dokonca aj pri pádoch z menšej výšky. Zvlášť u novorodencov to môže viesť k vážnemu traumatickému poškodeniu mozgu. Pádom z lôžok môžu predchádzať zábrany na posteľ. Uľahčujú okrem iného prechod z detskej postieľky k väčšej posteli.

Obzvlášť praktická vďaka integrovanej funkcii sklopenia

Vďaka integrovanej funkcii sklopenia môže byť posuvná zábrana ľahko a pohodlne sklopiť, keď ju nepoužívate. Stlačením tlačidiel na boku môžete uvoľniť zámok a sklopiť ju. To uľahčuje prístup k posteli a vášmu dieťaťu. (Sklopenie nie je možné u všetkých typov postelí!).

zvlášť bezpečná

S výškou 50 cm poskytuje zábrana ByMySide ešte väčšiu bezpečnosť pri spánku. Vďaka veľkosti XL je vhodná aj pre vysoké matrace a to až do hrúbky 30 cm. Mimoriadne mäkká nylonová tkanina je príjemná a poskytuje nielen bezpečnosť, ale tiež ponúka ochranu pred bolestivými nárazmi na rám postele.

zvlášť ľahké Vybaliť, rozbaliť, inštalovať - ​​hotovo!

Konštrukcia je dodávaná už vopred zostavená. Inštalácia a demontáž sa tak uskutočňuje rýchlo a veľmi ľahko Vďaka stabilným oporným nohám a individuálne prispôsobiteľnému systému pásov je bezpečne pripevnená k roštu postele a pripravená na použitie v niekoľkých jednoduchých krokoch. Dodatočné skrutkovanie nie je nutné. Extra široká podpera zabraňuje skĺznutiu na rošte.

Zvlášť užitočná pre cestovanie a ľahké skladovanie

Či už u starých rodičov alebo cestujete, zábrana ByMySide ponúka väčšiu bezpečnosť a ochranu pri spánku. Zábranu postele možno skladať len niekoľkými jednoduchými krokmi. Praktická nylonová taška uľahčuje transport a šetrí miesto.

podrobnosti:

- pre deti od 18 mesiacov do 5 rokov

- integrovaná funkcia sklopenia (nie je možné u všetkých typov lôžok)

- extra vysoké: 50 cm

- zabezpečenie upevnením pomocou pásu a kovové vzpery

- malá a prakticky skladacie, ideálny na doma i na cesty

- bez nutnosti skrutkovania k posteli

- s praktickou nylonovou taškou pre jednoduché skladovanie a prepravu

Rozmery: 100,0 cm x 50,0 cm (š x v)

Materiál: kov a nylonový poťah

Farba: šedo / biela

Obsah balenia:

1 x zábrana ByMySide vrátane upevňovacieho materiálu a nylonového vrecka

Veľkosť balenia:

50,0 cm x 25,5 cm x 7,5 cm (š xv x h)

Poznámka:

Dodržujte priložený návod na použitie a bezpečnosť!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: