Reer vysielačka NEO DIGI

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 8
 

S digitálnym baby monitorom značky Neo zostávate v stálom kontakte s dieťaťom a ste vždy informovaní o jeho pohodlie.

48,95 €    
Kód tovaru 50040
Značka Reer
Kategória Monitory dychu a pestúnky
 

Pestúnka Neo digital

Spoľahlivé spojenie s dieťaťom Rodičom ide predovšetkým o bezpečnosť a pohodu svojich detí. Obzvlášť ak ste ich uložili do postele, vždy sa uistite, že je dieťa v poriadku. Vzhľadom k tomu, že nemôžete sedieť nepretržite so spiacim dieťaťom, je dôležité zabezpečiť spoľahlivé sledovanie. S digitálnym baby monitorom značky Neo zostávate v stálom kontakte s dieťaťom a ste vždy informovaní o jeho pohodlie. Vždy máte svoj odposluch v detskej izbe, bez toho aby ste rušili ich dôležitý spánok.

Bezpečné spojenie s čistým zvukom vďaka technológii FHSS

Digitálny detský monitor Neo sleduje dokonale prepojenú kombináciu detskej a rodičovskej jednotky so spiacim dieťaťom. Vďaka technológii Frequency Hopping Spread Spectrum (FHSS) je zaručené bezproblémové a krištáľovo čisté spojenie. Vďaka automatickej zmene pravidelných kanálov je systém Neo digital 100% odolný proti odpočúvaniu.


Nízke žiarenia a úspory energie vďaka voliteľnému režimu ECO a funkciu VOX

Vďaka inteligentnému zariadenie pre aktiváciu šumu (VOX) sa pripájajú len vtedy, keď dieťa vydáva zvuk. Ak dieťa zaspí, detská jednotka sa automaticky prepne do režimu spánku. Okrem toho možno detskú jednotku ručne prepnúť do režimu ECO. To znižuje žiarenie zariadenia, akonáhle je BABYPHONE v režime spánku. Tieto dve funkcie produktu nielenže minimalizujú spotrebu energie, ale tiež výrazne znižujú žiarenia.

Mobilné použitie vďaka rozsahu 250 m

Vďaka prevádzky na batériu môže byť rodičovská jednotka tiež prevádzkovaná nezávisle na stacionárnom zdroji napájania. S rozsahom až 250 metrov ponúka Neo digital dostatok voľnosti pohybu v dome i na záhrade. Akonáhle je rozsah prekročený a spoľahlivé používanie už nie je zaručené, BABYPHONE informuje ako akusticky tak aj opticky. Vďaka praktickému dizajnu a spone na opasok, môže byť rodičovská jednotka ľahko pripojená k vášmu oblečeniu. Potom máte obe ruky voľné a BABYPHONE je stále vo vašej blízkosti.

Obzvlášť flexibilné vďaka adaptéru USB a dvom USB káblom

Rodičovská jednotka môže byť prevádzkovaná ako cez USB adaptér, tak s batériami. Pripojením k dodanému USB adaptéra sú batérie nabité priamo na detskom monitore. Vďaka samostatným káblom USB však môžu byť detské monitory tiež flexibilne ovládané a nabíjané prostredníctvom zásuvky alebo iných elektronických zariadení USB s použitím bežne dostupných adaptérov USB.

Bezpečné používanie vďaka stavu LED

Stavová LED nad prepínačom zapnutie / vypnutie vám rýchlo ukáže stav rodičovskej jednotky. Ak sa rozsvieti zeleno, znamená to, že k detskej jednotke je bezproblémové pripojenie. Blikajúca červená vás upozorní, že ste buď prekročili svoj dosah alebo že batéria vašej rodičovskej jednotky sú vybité. Pokiaľ detský monitor hlási od vášho dieťaťa zvuky, signalizuje to tiež zelená blikajúca dióda LED. Takže si nenechajte ujsť žiadnu aktivitu vášho malého miláčika, aj keď ste v hlučnom prostredí.

Rýchlo sa dohľadá vďaka funkcii pagera

Funkcia pager vám pomôže rýchlo nájsť monitor dieťaťa. Po stlačení tlačidla pager na detskej jednotke rodičovská jednotka oznamuje akustickým signálom volania. Takže môžete znovu nájsť rodičovskú jednotku Neo digital a ušetriť dlhé a nervózny hľadanie. 

Podrobnosti:

- digitálny prenos

- technológia FHSS

- rozsah do 250 m

- funkcia VOX: inteligentné automatické zapnutie- sledovanie optické / akustické

- nastaviteľné ovládanie hlasitosti

- spona na opasok

- pager vyhľadávanie

- batérie a / alebo napájanie zo siete 

Materiál: plast

Farba: biela, šedá 

Obsah balenia:1x rodičovská jednotka, 1x detská jednotka, 1x sieťový adaptér USB, 2x USB nabíjací kábel 

Veľkosť balenia:18,5 cm x 7,6 cm x 15,8 cm (š x v x h) 

Poznámka:Dodržujte priložený návod na použitie a bezpečnosť!

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: